Wpis z mikrobloga

Wstałam i jeszcze zaspana zaparzyłam herbatę. Włączyłam radio w kuchni i pierwsze słowo jakie usłyszałam to "KRYZYS!". Szukam innej stacji, ale była równo 9:00 więc wszędzie wiadomości.

Na każdej stacji podawane były negatywne informacje.
Przedstawiane w ten sposób, że "jest źle, będzie gorzej a nie lepiej, masz się bać!". Do kompletu z kryzysem, drożyzną i wojną dorzucili jeszcze imigrantów.

Zaczęłam się zastanawiać kiedy ostatnio dla odmiany usłyszałam coś pozytywnego? Nie mogłam sobie przypomnieć. Chyba życzenia na nowy rok.

Każdego dnia bombardują nas ściekiem, a nie normalnymi obiektywnymi informacjami. Wszystko opierają na zastraszaniu i negatywnych emocjach.
Każdego dnia co godzinę w radiu, potem telewizji, gazetach.
Radio to ostatnie medium z wyjątkiem internetu, które zostawiłam. Chociaż włączam je coraz rzadziej.

#radio #gownowpis #polska #wiadomosci #internet
Hortennsia - Wstałam i jeszcze zaspana zaparzyłam herbatę. Włączyłam radio w kuchni i...

źródło: temp_file3681133739636234133

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Hortennsia w tygodniu jest to ciężkie, zwłaszcza gdy idzie się do pracy wcześnie. W weekend już bywa prościej. Odpocząć trochę w łóżku z rana, poczytać książkę, puścić sobie ulubioną muzykę. I spróbować żyć dla siebie. A nie dla opinii innych ludzi.
  • Odpowiedz