Wpis z mikrobloga

@acidd miał dobre wygaszacze ekranu( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja na tym pierwsze gta odpalałem( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozniej stary zainstalował Volkow Commander i kwiczał jakie to dzieło, że to samo a zajmuje tylko 64 kb i zobacz synek jak śmiga, zobacz te komendy.. A mnie interesowały wygaszacze ekranu a tam ich nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@acidd zawsze myślałem, że jak ktoś ma komplet liter wraz B, to jest bogaty i ma najlepszego kompa ever.
W sumie śmieszna sprawa, bo z rok temu kopiąc pewne krypto miałem od A do Z a nawet dodatkowo jako dodatkowe na C :) wyczerpałem wszystkie literki
  • Odpowiedz
@acidd: Pamietam jak widzialem ten niebieski ekran, zawsze mialem mega zazdro i sie zastanawialem czy jak kiedys bede mial komputer czy zapamietam jak to sie wszystko robi
  • Odpowiedz
@acidd: @gomjeden pamiętajcie żeby XMS dać więcej ale ostrożnie bo EMS zabraknie i się gra nie odpali. Aha i najlepiej dyskietki zgrać na dysk jeżeli macie tyle miejsca, bo to wypas giera i jest na 5 dyskietkach.
  • Odpowiedz
@SC10n: miałem właśnie wrzucać screena z Dos Navigatora. Zjadał NC ficzerami, kolorowanie czcionki względem rodzajów plików, hexedytor w pakiecie, integracja z programami pakujacymi i Tetris w pakiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd właśnie dziś robię na Far Manager. identyczny look.
A prawie codziennie też na MC, z konsoli - też to samo niebieskie. Ten interfejs naprawdę okazał się nie głupi i ponadczasowy.
  • Odpowiedz