Wpis z mikrobloga

Konsole Xbox będą nadal zapewniać flagowe wrażenia dla graczy. To tam otrzymują najlepszą wartość i wygodę, to tam Game Pass zapewnia bezprecedensowy dostęp do stale rozwijającej się biblioteki gier. Dla jasności: Game Pass będzie nadal dostępny tylko na platformach Xbox” - dodano.


Ciekawe czy i w kolejnej generacji zrobią upośledzoną wersję S będącą kotwicą całej generacji.

#gry #xboxseriesx #xbox
  • 21
@Zielony34: a nie jest? 2023 to byl pierwszy rok kiedy wiekszosc gier AAA byla tworzona pod nowe konsole i Series S w wiekscosci z nich ma problemy by utrzymac 30fps w 600p z obniżonymi ustawieniami graficznymi xD Chce zobaczyć jak gry beda chodzić na tej konsolce jak wyjdzie PS5 Pro pod koniec tego roku i gry zaczna byc tworzone z mysla o tej konsolce
@josedra52: A to Baldur już dobrze chodzi na jakiejkolwiek konsoli? Bo jak ostatnio sprawdzałem to tak średnio czy to na series x czy ps5. Strasznie zbugowane te porciki i godne hejtu ogółem, ale o tym na wykop nikt nie napisze bo Larian zbawca gamingu.
@Faggio Tu juz nie chodzi o to jak gra dziala, a o to ze na wersji S konsoli zupelnie wycieli splitscreen, bo zupelnie by nie dzialalo. Pomimo obiecywanek, ze niezaleznie od wyboru konsoli beda zapewniac takie same gry z ta sama funkcjonalnoscia. (Z roznica grafiki i fps ofc)
@josedra52: to problem developerów, gra wygląa jak na X360 a zasoby #!$%@? jak na XSX - z czego XSX też wydaje by saba bo ta gra crhupie na niej i działa kiepsko
XSS to najpopulatniejsza konsola (mam obie, z czego pierw S bo X niedostępny)
Jako Call of Duty chodzi w 1440p@60, 1080@120...graficznie wyglada podobnie.
na XSS i tak gram na 1440P 120HZ CAS100 FOV120 (Streamownie Txtur off) texturpack hires w