Wpis z mikrobloga

Hej,
Prowadzę już prawie dwa lata #jdg, wcześniej za księgowa płacił mi klient, bo mieli swoich ludzi i było wygodniej. Po rozstaniu z klientem zostałem tam. Na początku roku zgłosił się koleś z tej księgowości że oprócz stawki za księgowość (400). Mam płacić za udostępnianie adresu do korespondencji (dodatkowe 400). Na początku myślałem że to stawka roczna więc pomyślałem, że przeboleje ale okazało się że co miesiąc.

Potrzebne to jest po coś? Podejrzewam że i tak prawie nic tam nie przychodzi, bo wszystko internetowo.

#programowanie
  • 5
  • Odpowiedz
@sowacx: próbują cie wyr*chać. prowadzenie księgowości dla jdg współcześnie to kilka kliknięć guzików co miesiąc w aplikacji do księgowości, 5 minut roboty miesięcznie. branie za to 400 zł i dodatkowe 400 zł za ch*uj wie co to jest rozbój w biały dzień. adres działaności może być np. adresem twojego zamieszkania, nie trzeba za to płacić xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ly000: @JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy Tak, rozumiem już, ze to raczej zbędne. Badałem temat wirtualnego biura przed założeniem działalności, wtedy był na to jakiś argument, ale koszt był w sumie niższy i głównie uzależniony od liczby dokumentów.

@zibizz1 parę kliknięc tu, parę tam... Czasowo wyjdę na tym lepiej niż teraz? (wysyłanie podsumowania raz w miesiącu i robieniu przelewów).
  • Odpowiedz