Wpis z mikrobloga

@dreaper: wyświetlacz mam zawsze na auto z minimalną jasnością (na samsungu jest suwak przy auto, który pozwala trochę dopasować jasność), a 66% bo sporo korzystam (internet, whatsapp, ebooki). Ogólnie jak na SGS3 to jest taki w miarę wynik. Jeżeli ktoś musi mieć dobry czas na baterii w telefonie to omijać ten model ;)
@bodzi_dzwunik: no to mnie finalnie(pisaliśmy PW chyba niedawno) zniechęciłeś do i9305 ;)

Takie wyniki to ja na aktualnym HTC One X mam, a po takich testach http://blog.gsmarena.com/samsung-i9300-galaxy-s-iii-jelly-bean-battery-life-test-concludes-see-how-it-did/ spodziewałem się że ponad 4h świecenia ekranu na jednym ładowaniu to będzie standard.

Co prawda nic innego w takiej cenie nie dostanę ale chyba poważniej pomyślę o Note 2 który już taniutko zszedł. Tylko czy to nie za duże... ;)
@johnny-oio: Gdzieś czytałem że i9305 bardziej obrywa po baterii niż o9300 przez 2gb ramu i to, że w tle więcej aplikacji pracuje, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Myślę, że jak tel był nowy to trzymał lepiej i może trzymałby tak jak na tych testach. Jednak zwróć uwagę, że oni np. włączali film i on sobie leciał non stop, a jednak jak normalnie używasz tel, czyli co jakiś
@bodzi_dzwunik: No też nie chce mi się wierzyć w to że przez sam fakt 2GB RAM.

Co do testów to oczywiście że nie można ich brać jako pewników ale jakieś tam odniesienie jest. Masz test przeglądania sieci to tam ponad 6h wyszło, nie wiem jak u ciebie ale mój HOX przez 10h nic nie robienia ma spadek zazwyczaj 0% czasami 1%. Oczywiście to jest przekłamanie bo te % są tylko orientacyjnie