Wpis z mikrobloga

@jl23: gdziekolwiek na świecie tak było? Na Ukrainie, podczas wojny w Jugosławii, Czeczeni itp? Przed wybuchem wojny to połowa trepów i policjantów rzuci L4 i będzie się kierowało na zachod xD
@Buckwheat: Tak, na pewno tak będzie. Wierz sobie w co chcesz.

Ale nie pisz potem na mirko, że państwo bandyckie mordercze oguem odbiera Ci broń przed wojną.

W PRLu tak było. I #!$%@?. Podaję cały czas ten sam przykład - no nie dociera xD
@jl23: w PRL-u była jakaś wojna, na Polskę leciały rakiety i nacierały obce wojska? Zreszta kto niby w PRL-u miał broń? Garstka myśliwych? Ilu ludzi trzeba zaangażować, aby odwiedzić kilkaset tysięcy ludzi w krótki czasie? Zreszta na huu ja w ogóle tą dyskusje prowadzę. Jak zabiorą to zabiorą, będziesz czuł się bezpieczniej xD.
w PRL-u była jakaś wojna, na Polskę leciały rakiety i nacierały obce wojska?


@Buckwheat: nie, ale wg ówczesnej władzy istniało ryzyko że dojdzie do interwencji sowietów i dlatego wyczyścili. Z wojną to nie jest tak, że nagle ktoś atakuje znienacka - jak Rosja będzie miała otworzyć duży konflikt z Polską to będzie o tym wiadomo co najmniej miesiąc przed. Na Ukrainie też było wiadomo, na samym wykopie z tydzień prsed już
@kefas_safek: Dyskusja się toczy o to czy lepiej posiadać broń w czasie wybuchu wojny czy nie. Mając do wyboru mieć broń, a jej nie mieć, to wole ją mieć xD. Kto ma rację to oceni historia, chociaż może lepiej nie. Reszta to gdybanie i robienie fikołków, o tym, że potencjalnym szabrownikom państwo odbierze broń(siekiery, noże i kije basebollowe?) itp brednie xDD Zapytajcie jakiegoś cywila na Ukrainie czy woli mieć broń w
@jmuhha: sprawdź sobie fundację Ad Arma, albo na youtubie posłuchaj ich wywiadów.
Występują jako specjaliści i komentują rządowe pomysły oraz decyzje środowisk strzeleckich. Łebski gość tam działa.

A tekst wykopków mówiący, że "w razie konfliktu broń jest bezwartościowa" spowodował u mnie taką samą reakcję jak wtedy, gdy usłyszałem że PiS obniży podatki przedsiębiorcom... oplułem ze śmiechu monitor.