Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #warszawa #przemysleniazdupy

Czemu nikt w Polsce nie rusza domków jednorodzinnych w miastach?
Przecież to są grunty w centrach miast, które służą garstce bogaczy.

Nawet nie chodzi o to żeby je zabrać i koniecznie betonować budując tysiące mieszkań,
ale można z nich równie dobrze zrobić miejsca do pracy dostępne dla wszystkich, a nie jakieś zamknięte księstwa udzielne dla wybranych z ujemną wartością dla innych,
bo co najwyżej można tam poczuć zapach palonych grilli i libacje bananowców.

A tak wygląda przestrzeń 1 km od metra wierzbno i 4km do pałacu kultury.
elgebar - #nieruchomosci #warszawa #przemysleniazdupy

Czemu nikt w Polsce nie rusza ...

źródło: 3571809

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Ogau: jak najbardziej, mają tam swoje narzędzia, drzewka, krzewy.

Pytanie, czepiasz się jak ktoś ma lokal usługowy i też go dzierżawi, czy wtedy to nie, bo zapłacił za niego sporo więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak najbardziej, mają tam swoje narzędzia, drzewka, krzewy


@keep_movin: ja #!$%@?ę xD

To droga przed moim domem też jest moja, jak zaparkuję na niej samochód? Ile ty masz lat, 13?

jak ktoś ma lokal usługowy i też go dzierżawi


@keep_movin: cieszę się, że o tym wspomniałaś. Wynajem/dzierżawę można zakończyć, a lokal wykorzystać w innym celu lub go wyburzyć. Świetna analogia do działek. Sam bym tego lepiej nie wymyślił
  • Odpowiedz
@Ogau: bo męczy mnie już ta dyskusja z przygłupami. Szukam przykładów adekwatnych do waszych głów.

Zwykłemu człowiekowi wystarczy jeden przykład, a przygłupowi trzeba obniżać poprzeczkę żeby w końcu zrozumiał.

Podsumowując ty i inni macie ogromny ból dupy (taki, że żadne maści nie pomogą) o to, że kiedyś prawo do korzystania z rodów było sporo tańsze, niż teraz. Chcecie zakopać rody żeby powstały blokowiska, a jednocześnie narzkacie na betonozę, na to, że
  • Odpowiedz
męczy mnie już ta dyskusja z przygłupami.


@keep_movin: to nie patrz w lustro

Szukam przykładów adekwatnych do waszych głów


@keep_movin: i znalazłaś przykład z dzierżawą lokalu. To dokładnie to samo i może do ciebie dotrze

Podsumowując ty i inni macie ogromny ból dupy (taki, że żadne maści nie pomogą) o to, że kiedyś prawo do korzystania z rodów było sporo tańsze, niż teraz


@keep_movin: kłamstwo pierwsze - nikt tych
  • Odpowiedz
@Ogau: fantazjuj dalej, że na miejscu rodów powstaną piękne parki, żaden deweloper nie tknie tej ziemi xD rozumiem, że w świętego Mikołaja dalej wierzysz?

Dopiero teraz zorientowałeś się, że mam siurka? Brawo, bo już prawie od początku miałeś podane to na tacy.
Ale takie to som rozmowy z przygłupami.
  • Odpowiedz
takie to som rozmowy z przygłupami


@keep_movin: no ciężko się z tobą rozmawia, zgadzam się

żaden deweloper nie tknie tej ziemi


@keep_movin: oczywiście, że część rodów powinno się zabudować mieszkaniówką. Lepsze to, niż budowanie poza miastem i narzekanie, że w mieście są korki. Ja wiem, że mieszkasz na jakiejś wsi, gdzie bez względu na to czy to okolica rod, czy centrum wioski to nic nie jeździ, ale w interesie mieszkańców
  • Odpowiedz
@Ogau: nikogo nie udaję. Dla ciebie jakiś śmieszny kolor paska pod awatarem jest ważniejszy, niż pismo to nie moja wina.
Dzieci tak mają, że lepiej orientują się w świecie interpretując kolorami. Dzięki za kolejne potwierdzenie kim jesteś.
  • Odpowiedz
@keep_movin: wyparcie to jeden z etapów. Kiedyś zaakceptujesz samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za umilenie chorowania. Powoli zdrowieję, więc chyba już dam radę znaleźć lepsze zajęcie, niż pisanie ze zboczeńcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: Spoko, ja też już nie odzywam się w temacie rodów. Zbierałem informacje o co boli dupa p0laków. Nie pomyliłem się, ale chciałem po prostu potwierdzić. Czasu w sumie nie zmarnowałem, bo dostarczyliście mi cennych informacji, że nie mam powodów do zmiany myślenia.

Zdrowiej i ucz się żeby nie być takim zawistnikiem, jakim jesteś.
  • Odpowiedz