Wpis z mikrobloga

#vr

Jutro przychodzą do mnie zamówione quest 2. Możecie polecić jakieś gierki na początek? To moja pierwsza styczność z VR. Na początek chciałbym jakieś gierki ze sklepu meta. Raczej rzadko będę używał komputera do vr
  • 12
  • Odpowiedz
@elocotam: 1 co kup to te osłonki na soczewki. quest 3 zarysowane mam i mi sie odechciało grać dopóki mi tego nie naprawią. A jak mi nie naprawią to kupuje nowe takie to jest #!$%@? zajebiste. Oprócz tego jak ktoś ma zamiar kupować to nie mas sensu brać 512 gb bo gry mają max po 10gb więc 128 wystarczy na luzie. A co do gier to obczaj kinguin stronkę, tam masz
  • Odpowiedz
@elocotam: Aplikacja getting started jest spoko, żeby ogarnąć sobie podstawy.
Co do gierek - to w sumie zależy co Ci pasuje :) Ja się dobrze bawię w Beat Saber, Puzzling Places i A Fisherman's Tale
  • Odpowiedz
@elocotam: Odpalaj od razu HL:Alyx lub Boneworks po kablu albo ALVR, albo jak wbudowane to Pavlov, co może pójść nie tak :D
Ewentualnie beatsaber z piratem i modami na własne piosenki
  • Odpowiedz
@elocotam i tak jest z ludźmi, pytasz o jedno a część o pcvr pisze xd

Po pierwsze przy każdej grze na sklepie meta masz kolorowe znaczki, jak nie wiesz jak organizm będzie reagować to zacznij od zielonego, tam błędnik powinien na spokojnie ogarniać, czyli gry gdzie ty się nie ruszasz z miejsca albo się teleportujesz zamiast chodzić. Żółte to małe wyzwanie, czerwone to kosmos ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Picfan: Nie wiem jak z nich korzystałeś, że je porysowałeś. Miałem dużo różnych headsetów i nigdy nawet ryski nie było, a często je zakładałem z okularami..
512 Gb jest opłacalne. U mnie już miejsca dawno nie ma i musze gierki kasować co jakiś czas. Także jak jest się chomikiem to warto większa wersję.
  • Odpowiedz