Wpis z mikrobloga

No kiedyś to ogólnie były dość ciekawe czasy, pamiętam jak w 96' wujek, który rozkręcił firmę, zastanawiał się czy kupić nowe mieszkanie 63m2 czy nowy Renault Scenic 1.6 bez klimy - oba w tej samej cenie ok. 60k PLN :D Teraz takie mieszkanie na tym osiedlu chodzą w okolicy 360k PLN, a 28 letni Scenic może z 3k PLN.

Choć minimalna wtedy 370zł/mc brutto, więc też nie było tak kolorowo.
  • Odpowiedz
@sezonowiec1 Ostrołęka to szczególny przykład, tak jak Rawa Mazowiecka czy Siedlce te miasteczka niestety są dalszymi miastami satelickimi warszawy, ale zobacz na przykład Ostrów Mazowiecką? Nie wiem czy tam tak dramatycznie ceny wzrosły, oraz nie wiem czy bycie pod Mazowieckim im w czymkolwiek pomaga? Ostrołęka w sumie nie takie zadupie XD można tam zdawać prawko podobno teraz tam wszystkie patałachy jeżdzą zdawać.
  • Odpowiedz
@grek_zorba: No ale stary o czym ty do mnie gadasz? 100km od Wawy jeszcze powiedz, że da się dojechać sensownie bo leży przy A2 / S8. To niestety ale to jest traktowane jako białołęka z lepszymi usługami i small town vibe. Więc siłą rzeczy rośnie, ale są miejsca w PL gdzie możesz kupić 60m2 za 200tys. pewnie blisko granicy z rosją na mazurach w wojskowym bloku, a za 50k za 50m2
  • Odpowiedz
można tam zdawać prawko podobno teraz tam wszystkie patałachy jeżdzą zdawać.


@barber-barberski: Ja zdawałem w Ostrołęce jakieś 10 lat temu, ale to dlatego, że stamtąd pochodzę, no i potwierdzam, że już wtedy były osoby przyjezdne. Przede mną test miała dziewczyna, co 5 raz zdawała a przyjechała do Ostrołęki z Warszawy xD
Zgodzę się z tym, że w Ostrołęce w sumie praktycznie wszystko jest, basen ze zjeżdżalniami, sieciówki fastfoodowe i ubraniowe, kino,
  • Odpowiedz