Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale jak w Krakowie patrze na investmap to to jest jakaś kpina. Zabudowuje sie Gustawa Morcinka na bagnach po kopalni, nowe bloki wpadają super rzadko. Nowy wieżowiec na Podedworze ma ceny jak Warszawa. A wszystko co jest w lepszej lokalizacji ma max 60m2 mieszkania i cene podbitą jak inwestycyjne XD OCZYWIŚĆIE KAMERALNA ZABUDOWA - gówno mnie to obchodzi, ja chce dobre 90m2 i w miarę sensowny chodnik+sklep pod blokiem

Ja juz nie mowie o mieszkaniu w centrum tylko chociaż o jakichś nowych ładnych Piasta Towers czy Prądnik / Górka narodowa.
Ni ma nic, a jak już budują to cena jak środek miasta np Skwer Harmonia lub Przewóz 42 co totalnie nie ma sensu bo po to jest to Piasta Towers żeby było tam tanio

Ktoś ma jakieś wytłumaczenie? 6 lat temu jak wybierałem pierwsze mieszkanie z folderu to były naprawdę sensowne propozycje i różnice w cenach, teraz wygląda tak jakby pozbywali się najgorszych syfów z banku gruntów lub była totalna czkawka legislacyjna

Nawet dając sobie dużo większy budżet to nadal nic nie znalazłem co by było po prostu schludnym blokiem z wyborem dużych mieszkań
#nieruchomosci
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vateusz23: jakbym chciał wyprowadzić się do Chrzanowa to za cenę obecnego 56m2 moge mieć dom i jeszcze by zostało. Ja chce po prostu mieszkanie 90m2, diete pudełkową i dopłacić bo mam z czego, ale nawet tego mi nie umożliwią bo rząd sprawił ze buduje sie tylko klatki dla kur
Gdzie jest kolejne osiedle Avia albo Piasta Towers grrr, same pojedyncze kameralne gówno. Ja chce condo tower które nagle znikły z
  • Odpowiedz
@JacksonDaniels: do 1.5mln. najlepiej termin za dwa lata bo kasa sie jeszcze gotuje. 4 pokoje muszą byc bo praca zdalna, hobby i mala siłownia

Zerowe zainteresowanie w lokalizacji i inwestycji premium. Ma byc blok jak blok. Patrze na cokolwiek co sie nowego pojawia od pół roku ale jest bieda

Narazie przewoz42 ba topie ale podobno mocno tam wali trupem
  • Odpowiedz
@JacksonDaniels: ja nie wiem jak ja przeoczyłem te inwestycje na investmap i rynekpierwotny.pl, prawdopodobnie dlatego że były w kategorii "gotowe", DZIĘKI WIELKIE, mam co analizować teraz

Wszystko wpasowuje się w to co chce, czyli blokowisko na uboczu z dużymi metrażami
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: Tak slow city dopiero zaczynają budować. Podobnie rozpoczynane jest i będzie budowane wiele lat city vibe. Niby też jest na plaszowie ale dalej od wszystkich smrodowni. Też zaczyna się dopiero budowa Formy Otwartej na bronowicsch też od EKOPARK, i jest duzy wybór dużych metraży.
  • Odpowiedz
centralna vita od develii, patrzyles?


@nick230: tak, fajne zadupie i generalnie mi się podoba ale cena z czapy ~12k za metr przy 90m2. przewóz42 praktycznie niewiele drożej a 10x lepsza lokalizacja przy tramwaju (to czemu miałbym wybrać Centralna Vita?)

Z tym że będę obserwował bo Develia robi mocne promocje jak coś nie schodzi. W Bochenka Vita zeszli do 10.2k za 94m2
  • Odpowiedz
Zerowe zainteresowanie w lokalizacji i inwestycji premium.


@dzem_z_rzodkiewki: A ok, myslalem, ze nie przejmujesz się tak bardzo lokalizacją.

To nie jest jakieś wielkie zadupie. Tylko jest trochę z boku i z dala od komunikacji, dlatego się tak wydaje. bo autem to blisko (poza korkami xD)

Na płaszowie śmierdzi :( Jak czytam te posty to to jest dramat. Ludzie się budzą w środku nocy przez smród. Ale komunikacja świetna.
  • Odpowiedz
A ok, myslalem, ze nie przejmujesz się tak bardzo lokalizacją.


@nick230: nie przejmuje się lokalizacją ale jak dostanę lepszą w praktycznie tej samej cenie no to fajniej :D tak naprawdę to wolałbym jakieś Piasta Towers/Viva Piast/Piasta Park po 11k/m2 bo mi nie zależy na lokalizacji totalnie

Tylko tam w ogóle nie ma fajnych dużych metraży, wszystko jakieś bez sensu pokrzywione rzuty mieszkań
  • Odpowiedz