Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale jak w Krakowie patrze na investmap to to jest jakaś kpina. Zabudowuje sie Gustawa Morcinka na bagnach po kopalni, nowe bloki wpadają super rzadko. Nowy wieżowiec na Podedworze ma ceny jak Warszawa. A wszystko co jest w lepszej lokalizacji ma max 60m2 mieszkania i cene podbitą jak inwestycyjne XD OCZYWIŚĆIE KAMERALNA ZABUDOWA - gówno mnie to obchodzi, ja chce dobre 90m2 i w miarę sensowny chodnik+sklep pod blokiem

Ja juz nie mowie o mieszkaniu w centrum tylko chociaż o jakichś nowych ładnych Piasta Towers czy Prądnik / Górka narodowa.
Ni ma nic, a jak już budują to cena jak środek miasta np Skwer Harmonia lub Przewóz 42 co totalnie nie ma sensu bo po to jest to Piasta Towers żeby było tam tanio

Ktoś ma jakieś wytłumaczenie? 6 lat temu jak wybierałem pierwsze mieszkanie z folderu to były naprawdę sensowne propozycje i różnice w cenach, teraz wygląda tak jakby pozbywali się najgorszych syfów z banku gruntów lub była totalna czkawka legislacyjna

Nawet dając sobie dużo większy budżet to nadal nic nie znalazłem co by było po prostu schludnym blokiem z wyborem dużych mieszkań
#nieruchomosci
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nick230: Dąbska pools to żart cenowy, wolałbym za tą kase kupić dom 100m2 i reszte zostawić na koncie.

Tak naprawdę to dałem sobie spokój, odświeżam mieszkania co miesiąc ale jest dramat w tym mieście. Nie ma porównania do 2016r kiedy mieszkania były do koloru do wyboru na ogromnych osiedlach :(

Poczekam rok aż oferta sie odbuduje albo zobacze jak zadziała kredyt 0%
  • Odpowiedz
Tak naprawdę to dałem sobie spokój, odświeżam mieszkania co miesiąc ale jest dramat w tym mieście.


@dzem_z_rzodkiewki: Zgadza się, też szukam od miesięcy i jest kicha straszna. Z tym, że ja około 65 metrów.
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: w Piasta Towers w nowym etapie w budynku 86 są dwa stumetrowe mieszkania, jedno jednopoziomowe i we wstępnej rezerwacji, drugie dwupoziomowe i wolne, oba 4 pokoje + salon z aneksem
  • Odpowiedz