Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: Wynik Morawieckiego nie za bardzo wiem, jak interpretować. W sumie to nikt nie potwierdził, że będzie on kandydatem i raczej też mało kto wierzy w to, że będzie. No ale kto wie.
poza Szydło trzeba jeszcze doliczyć Memcela i Bosaka


@colliee: Nie - poprzednie wybory pokazaly że "mimo wszystko duda" to tylko połowa elektoratu konfy, dtuga polowa to byl trzasku

A że w wyborach konfa wypadla duzo slabiej niz w sondazach, a trend jest nadal spadkowy, to nie będzie to wazny czynnik
@Wezzore-04: wytłumaczy mi ktoś jaki sens ma codzienne publikowanie coraz to nowych sondaży? Nie ma dnia żeby post tego typa nie był w gorących, i to dzień po dniu, a to o 0,1 spadło pisowi a to o 0,1 wzrosło donkowi i wielkie trzepanie kapucyna do tego
Ja #!$%@?ę 24,3% dla Pinokia przecież to absurd. Trzecia morda obok Kaczyńskiego i Dudy będąca twarzą syfu powstałego w państwie i 1/4 go popiera xD


@Wezzore-04: Mnie to zastanawia w jaki sposób Mentzen miałby mieć ponad 3-krotnie większe poparcie od Bosaka. Przecież nikt tak jak on nie skompromitował tej partii.