Wpis z mikrobloga

nie mam miejsca, chociaż też się przez moment nad bambusem zastanawiałem.
pomijajac kwestie hajsu i braku miejsca, od bambusa dosyć mocno mnie odrzuca zamknięty system. niby fajnie, że tylko wrzucasz model i po prostu działa, ale nic się tam chyba samemu w razie potrzeby nie pogrzebie
  • Odpowiedz
  • 0
btw ktoś wie czy nowe szpule of Fiberology pasują do AMS? teraz o wiele cieńsze robią i wyglądają podobnie do bambusowych
  • Odpowiedz
@bukszpryt pogrzebiesz, firmware jest rootowalne (to modyfikowany klipper jest), są już alternatywne firmware dostępne. przynajmniej na serię X1, nie wiem jak na P1
  • Odpowiedz
@mapache: nie wiem, ale czytałem o przypadkach w których drukarka jest wyłączana bo coś tam i masz się kontaktować z supportem, żeby ci ją odblokowali.
sama możliwość zdalnej blokady kupionego sprzętu jest chorym pomysłem, który powinien być te piony w każdy możliwy sposób
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin: pierwszy raz będę miał bambusa czyli coś co działa, ciężko mi powiedzieć jaka jest A1 mini. jak masz kasę to nie widzę sensu pchania się w Endery i inne podobne. przerobiłem dwie drukarki ala "opensource" i koniec końców kończyło się to irytacją
  • Odpowiedz
E tam, ja miałem 2 geniusy i byłem mega zadowolony, drukowały hurtowo na handel swego czasu :D
Jedyne co zrobiłem to wymieniłem kółko zębate w ekstruderze bo się starło hehe
  • Odpowiedz