Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Ależ to jest smutne. Wrzucisz jakieś wartościowe materiały z merytorycznymi dyskusjami, czy innymi ciekawostkami, to ci boty zakopują za spam. A jak w tytule/miniaturce zawrzesz coś typu "murzyn się spierdział" to cyk główna xD

W sumie to po #!$%@? te znaleziska w ogóle są, jak i tak połowa nie wchodzi przed komentowaniem. Powinny być tylko takie daily threads "czy uważasz, że lewak zły" albo "czy murzyn powinien tu być"
  • Odpowiedz
@wanghoi: widziałem wcześniej, nawet popytałem co takiego się zaczyna, niestety umysł konfedepisowca widząc słowo "imigrant" nie jest w stanie dalej działać i jego rola ogranicza się do rozpalenia pochodni oraz złapania wideł
  • Odpowiedz
@wanghoi: Racja główna to szurostwo, w szczególności rano - nie wiem czy oni się aktywują w nocy czy z samego rana? Większość takich znalezisk jest wrzucanych około 11.00 w nocy albo o 6.00 rano. Po południu i wieczorem jest trochę lepiej. W sumie jest to też powód dlaczego częściowo się przerzuciłem na reddit - większa kultura i można rzeczowo porozmawiać na wiele tematów.
  • Odpowiedz
@Mosimir: mowimy tu o dosc prostych ludziach, do ktorych trafia taki przekaz przy ktorym nawet nie trzeba myslec. IMO, nocna zmiana na jakims magazynie, fajeczka przed zakladem i rower by dojechac do domu i wypic piwko. Ale przed podroza szybki scroll przez wykop.

Ewentualnie, skoro to konfederacja to jeszcze przed pierwsza lekcja w drodze do szkoly.
  • Odpowiedz
  • 16
@wanghoi ten uczuc, kiedy znam tą firmę. Ogólnie straszny januszex, ale to stanowisko polega na pomocy w załatwianiu formalności związanych z podjęciem pracy, wynajmem mieszkania itp. dla ludzi, którzy przeważnie już dla jakiejś firmy pracują, tylko w innym kraju.
  • Odpowiedz