Wpis z mikrobloga

@wielkiblondyn: podzielisz się choć jedną inwestycją za powiedzmy nawet śmieszny miliard PLN który nie miał projektu wykonawczego po siedmiu latach prac? nawet CPL go miało, wyszło z niego że nie ma sensu budować, więc skoro analizy z CPL według OPa dotyczą również CPK to czy nie wychodzi na to że nie ma najmniejszego sensu budować CPK a wszystkie działania to zwykła kradzież?
  • Odpowiedz
@Javert_012824 jak słuchałem debaty na kanale zero to mówili że było już pięć takich ekspertyz, każda mówiła jednoznacznie że potrzebujemy, nawet te wykonane przez PO... Więc...
  • Odpowiedz
@Deska_o0 myślę że merytorycznie była dobra i ciekawa.. Masz inne zdanie ? Szanuję mireczku. Ale powracając do tematu, było już parę ekspertyz. Więc..
  • Odpowiedz
myślę że merytorycznie była dobra i ciekawa.. Masz inne zdanie ?


@Lemurbb: to nie tyle co zdanie, a przyzwoitość nie pozwala tego nazywać debatą, tym bardziej merytoryczną skoro nie zaproszono żadnego przeciwnika i na jego miejsce podstawiono zwolennika

Ale powracając do tematu, było już parę ekspertyz. Więc..


@Lemurbb: był nawet projekt wykonawczy który spowodował zaniechanie prac, dlaczego pomijasz najważniejszy dokument i przekładasz nad niego te nieistotne, tworzone na zamówienie.
tvpis
  • Odpowiedz
@Lemurbb: wychodzi na to że w przeciwieństwie do ciebie oglądałem, nie zaproszono żadnego przeciwnika, zaproszono aktualny zarząd który nigdy nie mówił że jest przeciwko budowie, tylko po to żeby odmówił
widziałeś o tym że przeciwnika udawał minister morawieckiego popierający kradzież pod hasłem cpk, a nikt z prawdziwych przeciwników nie dostał nawet zaproszenia?
  • Odpowiedz
@Deska_o0 nie nie wiedziałem, ale zapraszali pana Tuska jak mówili na debacie, mam szukać dokładnej minuty czy co? Wiesz, ja się zgadzam że PiS kradł, kradnie i będzie kradł, dla mnie PiS i po to to samo gówno, ale.. Ciągle nie zmienia faktu że było już pięć analiz przydatności tego projektu, w tym dwie od PO, wszystkie mówią to samo
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Deska_o0 ty, ale my nie potrzebujemy cpk dla ludzi tylko dla cargo... Dlaczego wszystko musi iść przez sąsiadów? Widzę ty masz podejście jak po obaleniu komuny w Polsce, nic się nie opłaca, lepiej z zagranicy kupić, hahaha życzę powodzenia z takim podejściem
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

standardowo dla popierających CPK pomijasz wszystkie niewygodne pytania? moze będziesz chociaż stanie obronić kłamstwo które powtarzasz:

ty, ale my nie potrzebujemy cpk dla ludzi tylko dla cargo...


@Lemurbb:
-dlaczego zamiast hubu cargo za kilka miliardów jest forsowane CPK za ponad 200 miliardów?
-dlaczego aktualnie cargo świeci pustkami?
-co w tej kwestii zmieni wielkie lotnisko?
-dlaczego polskim firmom bardziej opłaca się ściagać towar przez niemcy i dlaczego nikt nie myśli nad poprawą
  • Odpowiedz
@Deska_o0 ostatnim pytaniem sam sobie odpowiedziales. A cpk to nie tylko lotnisko, to rozwój infrastruktury kolejowej także, wiesz ze z Wawy nie pojedziesz pociągiem wprost na wrocław? Wszystko z Wrocławia wyprodukowane, a jest tam w cholerę teraz firm jedzie na Niemcy na cargo, na nich lotnisko bo my mamy za małe,
  • Odpowiedz
Wszystko z Wrocławia wyprodukowane, a jest tam w cholerę teraz firm jedzie na Niemcy na cargo, na nich lotnisko bo my mamy za małe,


@Lemurbb: nie kłam, towar jest wysyłany przez niemcy ze względów podatkowych, nie wykorzystujemy nawet obecnych możliwości cargo i duże lotnisko a nawet piętnaście nic w tej kwestii nie zmieni
ponawiam pytania:

-dlaczego zamiast hubu cargo za kilka miliardów jest forsowane CPK za ponad 200 miliardów?

-dlaczego aktualnie
  • Odpowiedz