Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale muszę przyznać, że polityka informacyjna rządu w sprawie CPK leży. Przydałoby się, żeby Tusk w najbliższych dniach klarownie to wyjaśnił. Nie, żeby rząd jakoś mocno stracił na tym poparcie, ale dla mnie całkowicie oczywiste jest, że na 99,9% będą to budowali, a widzę, że nawet inteligentni ludzie się w tym pogubili i myślą, że Tusk jest przeciw.

W dodatku Kancelaria Premiera (jakiś stażysta pewnie) wrzuciła twitta z przekręceniem słów Tuska, który całkowicie zmienia kontekst jego wypowiedzi xD No cyrk.

Powinni ogarnąć politykę informacyjną, bo jest syf straszny, a potem Tusk musi wszystko nadrabiać. Nie czaję, dlaczego nie ma rzecznika rządu do tej pory, który by wszystko koordynował.

#polityka #cpk #4konserwy #neuropa #sejm
  • 10
@Gours: Brawo dla OPa za racjonalny, wyważony post. Chociaż do jednej rzeczy mam zastrzeżenie:

a widzę, że nawet inteligentni ludzie się w tym pogubili i myślą, że Tusk jest przeciw.


Nie wiem skąd to zdziwienie u niektórych, że ludzie są nieufni wobec Tuska w tym temacie, skoro powołał na pełnomocnika do spraw budowy CPK człowieka, który w kampanii wrzucał posty na twitterze z hastagiem #stopcpk i cały jego przekaz wyglądał tak
aei9077 - @Gours: Brawo dla OPa za racjonalny, wyważony post. Chociaż do jednej rzecz...

źródło: GF07UbMWAAAMMkI

Pobierz
mogę się założyć o 10k zł, że będą to budować


@Gours: Też tak uważam - ale nie dlatego, że chcą, a dlatego, że nastroje społeczne są bardzo mocno na korzyść CPK. Po prostu. Widać prawdziwych ludzi, którzy się upominają o ten projekt. Na X-ie jest dominacja. Tutaj... tutaj jest bardzo dużo fanów nowej władzy - takich bezkrytycznych.
@szarzujacyzajaczek: A po czym poznajesz "bezkrytycznego obrońcę PiS-u"? Po tym, że ma inne zdanie, własne? Co właświcie o mnie wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha. Zadałem sobie ten trud i przejechałem te wpisy, które wyświetlają się po wejściu na twój profil. Jedna strona. Wygląda na to, że nie wypuszczasz się poza tagi #sejm i #polityka.
@Okcydent Ty nie masz swojego zdania, sączysz po prostu pisowski spin, za każdym razem, nawet używasz aktualnej propagandy pisu, łącznie ze zdjęciami.


@szarzujacyzajaczek: Buu ten pisista. Tu matecki. Tu konfiarze. Świat jest zły i pełny nieprawomyślnych.
Myślę, że jednak że "uderzyłem w stół" i Ty jak te nożyce się odezwałeś.

Miłego.