Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #bekazpisu

Podczas konferencji prasowej prezydent Andrzej Duda nie odniósł się do słów oraz dokumentów przekazanych mu przez premiera Donalda Tuska. Dokument potwierdzał zakup i korzystanie w sposób legalny i nielegalny z Pegasusa.

oj panika w szeregach, panika
  • 6
  • Odpowiedz
@dozerman230 Natomiast Tusk nie wypowiedzial się w sprawie CPK..tylko ciągle wrzucał tematy zastępcze na spotkaniu które zwołane było w kontekście CPK i ATOMU.

Mam nadzieję że Bosak nie ma racji twierdząc że Tusk dogadał się z Niemcami by zaorac CPK..
  • Odpowiedz
@Pan_krecik mówisz o tym długim fragmencie, w którym podsumowywał stopień zaawansowania inwestycji, oraz o tym, że na obsługę informatyczną lotniska, które nie istnieje poszło PONAD 100 MILIONÓW? Razem z innymi chorymi kosztami jak np 27 mln na marketing.
  • Odpowiedz
@demimka Tak, o tym mówię.

Problem polega na tym że bardzo dużo wskazuje na to że Tusk dogadał się z Niemcami by nie budować CPK.

Lasek od 3 miesięcy nie zlecił żadnego audytu. A kilka dni temu zrezygnował z zasiadania w zespole "stop CPK"

Niemcy przeładowują w swoich HUBach 90% polskiego cargo lotniczego, generując z tego dziesiątki mld PLN rocznie.
Mają dwa mega lotniska i budują trzecie..

Ale u nas lepiej jest
  • Odpowiedz
@Pan_krecik co na to wskazuje? Np publiczne twierdzenia, że należy to budować? Chyba nie uważasz, że dobrym pomysłem jest kontynuowanie tego wg “planu” PiSu, gdzie od 7 lat nie ma nawet projektu lotniska, nie mówiąc o wbiciu pierwszej łopaty? Skąd informacje o tym, że Niemcy przeładowują 90% cargo z Polski? Co broni ładowac to cargo na lotniskach regionalnych? Gdzie budowane jest 3 lotnisko w Niemczech? I czy niegospodarność sprzed ponad 10 lat
  • Odpowiedz
@demimka

@Pan_krecik co na to wskazuje? Np publiczne twierdzenia, że należy to budować?


Publiczne wypowiedzi prominentnych polityków koalicji rządzącej. Wypowiedzi Tuska z kampanii.
Ludzie którzy chcą coś stworzyć wchodzą dom projektu z własnymi pomysłami i inicjatywą. Tutaj inicjatywa jest na zaniechanie.

Chyba nie uważasz, że dobrym pomysłem jest kontynuowanie tego wg “planu” PiSu, gdzie od 7 lat nie ma nawet projektu lotniska, nie mówiąc o wbiciu pierwszej łopaty?


Skoro nie było żadnego
  • Odpowiedz