Wpis z mikrobloga

Nie zostałeś posłem, radnym, nic nie szkodzi, czeka na ciebie inna posadka.
Do takiej polityki przyzwyczaiło nas PiS przez 8 lat rządów.

Tutaj natomiast mamy pana Pawła Gancarza, z PSL, który nie uzyskał mandatu z listy Trzeciej Drogi, ale na pocieszenie został wiceministrem infrastruktury w rządzie Donalda Tuska.
Wójt, rolnik, działacz OSP, będzie odpowiedzialny za wielkie projekty infrastrukturalne.
Kurtyna


#polityka #wybory #sejm #polska
mango2018 - Nie zostałeś posłem, radnym, nic nie szkodzi, czeka na ciebie inna posadk...

źródło: doba_pl_188257-78f0c08fd95247d6238f01e139a0dbd6_1280x720_onlyx

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mango2018: Nie jest wiceministrem tylko podsekretarzem stanu. Poza tym ma min. dyplom MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. A teraz przypomnij kto był prezesem Orlenu i jakie ten wycieruch miał kwalifikacje?
  • Odpowiedz
@mango2018: ty i wikipedia rozmijacie się trochę w przedstawianiu tego pana.

Absolwent zarządzania przedsiębiorstwem międzynarodowym w Wydziale Zarządzania Polsko-Czeskiej Wyższej Szkoły Biznesu i Sportu „Collegium Glacense”[3] oraz Uniwersytetu Ekonomiczego we Wrocławiu. Kształcił się także na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i na studiach MBA in Community Management na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie[4]. Zajął się prowadzeniem własnego gospodarstwa rolnego[3]. Pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego we
aarahon - @mango2018: ty i wikipedia rozmijacie się trochę w przedstawianiu tego pana...

źródło: zzzzzzzz2

Pobierz
  • Odpowiedz
@mango2018: https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/prezes-pis-ma-nowa-misje-dla-moniki-pawlowskiej-to-nie-bedzie-mandat-poselski-po-kaminskim,n,1000337983.html Mi to się skojarzyło, nie będziesz posłanką, bo nie możesz, ale 1-ka to do Sejmiku marsz, rozrabiać! Ogólnie mnie mega wkurza to zjawisko, ale to od 30 lat pewnik. ,,Aparatki i aparatczyki" z lat 1945-1989 dawno zostali z 10 razy załatwieni przez nowe bagno. Bagno co idzie do polityki dorobić się, dla stanowisk itd. Nawet jak chcesz być panem od rozrywki, czy to Lady in Red, Długa noc czy
  • Odpowiedz