Wpis z mikrobloga

@Re_mi: to bardzo kwestia preferencji. Mi np. mega podobają się mechaniki i testowałem parę droższych, przez chwilę miałem customa od ziomka z pracy. Siedziałem też z klawiaturą mx keys.
A skończyło się na tym że klepię na najtańszym logitechu k120 (z małym podłużnym enterem) i na niej pisze mi się najwygodniej, najszybciej i bezwrokowo.
  • Odpowiedz
@Re_mi: Logitech k280e ma moim zdaniem dobre nachylenie, wyspowy układ i jest dość pancerna.
Żadnych tam mechaników bo ogłuchniesz, chyba że jesteś fancy-instagramowym devem, wtedy to wiadomo że mechaniczny, podświetlany RGB TKL z wymiennymi nasadkami, żeby się jeb@ć z brakiem numpada przy wpisywaniu czegokolwiek innego niż 2 cyfr na krzyż.
  • Odpowiedz
klepię na najtańszym logitechu k120 (z małym podłużnym enterem) i na niej pisze mi się najwygodniej, najszybciej i bezwrokowo.


@Re_mi: @thewickerman88: Ja z jakiegoś najprostszego Logitecha przesiadłem się na G915. Stacja dokująca do laptopa nie miała już złącza PS/2 więc zacząłem się rozglądać i najwygodniej mi się pisało na mechanicznych. A G915 to była jedna z nielicznych mechanicznych klawiatur działająca po BT.
  • Odpowiedz
G915

@ShortyLookMean: o widzisz, brałem ją swego czasu pod uwagę bo jeśli dobrze pamiętam ma niskie klawisze a takie lubię. Tylko nie potrafiłem sobie uzasadnić wydatku bo wygodnie mi się pisze też na klawie kosztującej poniżej stówki. I ma tą przewagę że jak od czasu do czasu wpadam do biura to tam mam taką samą a po przestawieniu się na coś lepszego w domu potem by mi się mniej wygodnie pisało
  • Odpowiedz