Wpis z mikrobloga

@tomekruslan: jak dla mnie to bardzo ładnie Stanowski pokazuje jakim człowiekiem jest Pereira. Jest trochę ostrożny ale to wynika z tego, że Pereira to nie jest Jaś Kapela i tutaj potknięcie mogłoby skutkować wykorzystaniem na wizji i być może sądem.
@kill15you taki wyjadacz jak stanowski boi się sądu? Nie żartuj. To cyniczna kalkulacja zakładajaca to, że jak będzie lekko podgryzał zamiast atakować to jeszcze kilku pisowców przyjdzie i zrobi ogladalność. Biznesowo uzasadnione, moralnie obrzydliwe. Ale u Stanowskiego to normalka. On dałby dupy diabłu za kasę i sławę
@tomekruslan: oglądam i widzę, że próbuje podgryzać, atakować i dla mnie to wygląda jakby po prostu wiedział, że wszedł na ring z kimś doświadczonym. Jest różnica między np. tym wywiadem a z wywiadem z prezydentem. Poza tym, zauważ, że stara się robić to kulturalnie, ale bardzo ładnie pozwalać pokazywać swojemu gościowi jaki cyniczny jest. Jak liczysz na walenie jak w Jasia Kapele to sory ale nie ma tutaj aż takiej dysproporcji
@tomekruslan: nie wiem czego oczekujesz więcej w sumie. Skoro np. pada w wywiadzie od Stanowskiego, że zniszczyli telewizje, że poziom wcześniej był wyższy i, że robili wodę z mózgu starszym ludziom. Co w sumie jeszcze byś oczekiwał od niego?

PS: bo serio mam wrażenie, że oczekujesz od Stanowskiego, że to będzie wyglądać jak z Jasiem Kapelą, Sydney Polakiem którzy się sami orali. Jeśli przeciwnik ma doświadczenie to po prostu Stanowski nie
@kill15you tego, żeby przy okazji za każdym razem nie walił w nową władzę, że zaraz będzie rewanżyzm i platforma zacznie działać według ich standardów. Żeby chociaż #!$%@? raz skrytykował PiS nie dodając od razu jakiegoś wtrętu o PO. Takie działanie zawsze osłabia winy jednej strony i przykleja kawałek gówna drugiej. Jak krytykuje PO to nie czuje od razu potrzeby dodania czegoś podobnego na temat PiS. Dlaczego? Nie wiem ale się domyślam
@AceCombat__dziewiec0: ja nie wiem czy my ogladalismy ten sam program ale pierwsze 30 min to jest totalna dominacja Pereiry bo Stano sie jaka i nie wie co ma powiedziec. Poza tym Stanowski go zaprosil bo Pereira do niego sam napisal ze chce przyjsc cos wyjasnic. Leci hejt na Pereire ale niemerytoryczny - ludzie skupiaja sie ze jest za pis itp itd a tymczasem gosc mega pro sie wypowiada i kilka tekstow