Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak z najnowszą promocją #biedronka Szczęśliwe Paragony?

Według regulaminu szansę na wygraną mają tylko paragony klientów z kontem Moja Biedronka, którzy od 1 listopada do 31 stycznia zrobili zakupy przez największą ilość dni (to oznacza, że liczą się klienci, którzy w tym czasie zrobili zakupy każdego dnia i inni nie mają co się interesować tą loterią).

Kolejnym kryterium pomocniczym jest największa łączna wartość transakcji wykonanych w tamtym okresie.

Zastanawiam się dlaczego na liście zwycięzców ciągle powtarzają się te same miejscowości.

#loteria #konkurs #ciekawostki
wigr - Co jest nie tak z najnowszą promocją #biedronka Szczęśliwe Paragony? 

Według ...

źródło: imgonline-com-ua-twotoone-6fGNgHSBbr2hR

Pobierz
  • 7
via Wykop
  • 1
@Strigiformesman: Właśnie tak myślę, ale to by oznaczało że taki klient robił wtedy codziennie po kilka razy zakupy w Biedronce (tak duże, że wszystkie konta znalazły się na liście największych wartości transakcji w skali kraju), korzystając z wielu różnych kont Moja Biedronka i dzięki temu teraz co chwilę zgarnia nagrody po 800 złotych przeznaczone dla różnych klientów.
@wigr: Też to widziałam, widocznie trzeba jechać do tego Świecia żeby wygrać xd. Takie coś to też źle dla biedronki, teraz klienci będą uważać tego typu konkursy i loterie za oszustwo.
@wigr @arsze_nick ale jakie oszustwo, jest 7 Biedronek w całej Polsce, które są czynne w każdą niedzielę (furtka dla sklepów na dworcach kolejowych i autobusowych), 2 w Warszawie, po 1 w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Świeciu i w Grudziądzu. Kryterium jest liczba dnia z transakcją w okresie 01.11-31.01, myślę że jest sporo osób co ma maksymalną ilość dni, czyli 85 dni, a do tego trzeba było robić zakupy właśnie też w niedziele niehandlowe
via Wykop
  • 0
@Templar: To prawda, macie rację. Chodzi o to, że prawdziwi fanatycy Biedronki, z miast w których jest Biedra na dworcu otwarta w każdą niedzielę, odwiedzali sklep każdego dnia, a w niedzielę niehandlową jechali do tej pobliskiej Biedronki, która była otwarta:

Mapa: https://www.google.pl/maps/d/u/1/edit?mid=18hmICVKKsH40LuOnHkKhdX2PhVx0P7U&usp=sharing

@the_red @Strigiformesman @masieg @Rentowny_Gornik @a__s
wigr - @Templar: To prawda, macie rację. Chodzi o to, że prawdziwi fanatycy Biedronki...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-13 005528

Pobierz
@Templar: A jest to fair? U mnie w mieście nie ma żadnej biedronki co jest otwarta w niedzielę, nawet chyba w województwie nie ma xd. Czyli moje województwo nawet żadnej nagrody nie dostanie( ͡° ʖ̯ ͡°) Jednak według mnie to Biedronka powinna te niedziele(oprócz handlowych) wykluczyć z tego konkursu. Bo teraz to absurdalne, jak w Biedronce koło mnie leci reklama tej pseudo loterii, a z góry wiadomo,