Wpis z mikrobloga

#zycietruckera #bekaztransa

Mój szwagier napalił się na C+E i jest już na kursie bo znajomy jeździ i podobno w systemie pn-pt, codziennie w domu można 8 tys zarobic. Wiem, że taki temat się przewija co 2 dni, ale może ktoś mieszka przy granicy polsko-czesko-niemieckiej i wie jakie faktycznie są zarobki? Jak ze znalezieniem pracy zaraz po zdanym prawku, jest zapotrzebowanie, czy trzeba przerobić swoje za najniższą krajową? Uprawnienia na wózki i znajomość niemieckiego będą jakimś atutem?
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@qmato Tylko ja pisałem o systemie codziennie w domu i tylko taki póki co by mnie interesował, bo mam bydło w domu i mnie zobowiązuje. Poza domem to się domyślam że 10 tys lekko można zarobić.
  • Odpowiedz
@Reynald w Niemczech jak najbardziej realne. Opłaca się pod warunkiem, że mieszka się na tyle blisko granicy, żeby można było znaleźć firmę, do której dojedzie się w sensownym czasie.
Pracy jest w uj i ciut ciut ale ze znalezieniem dobrej firmy bez doświadczenia może być problem, bo mało kto świeżaków chce brać. Są firmy, które pakują na początek w podwójną. Chyba wszędzie dostaniesz na start znacznie więcej niż minimalna.
  • Odpowiedz
  • 11
@Reynald można znaleźć ale licz się z tym że nawet jak będziesz codziennie w domu to nie będzie tak że na 8 do pracy i o 16 w domu. Raczej tak że wstajesz o 4 i o 18 albo 20 jesteś w domu. Ja już to przerabiałem , już lepiej jest tak jak ci pisali 2/2 albo robisz jakieś kółko i wracasz na kilka dni. W twoim przypadku prędzej idź na
  • Odpowiedz
@Reynald: 8k na rękę i codziennie w domu xD

Chyba z ADRami i po 15h.

Ja jeżdżę od poniedziałku do piątku po 8h w Niemczech (ale nie przy polskiej granicy) ale gdy patrzyłem oferty pracy w Trójmieście to właśnie było koło szóstki i to za spora ilość godzin
  • Odpowiedz
  • 0
@Reynald nie wiem ile płacą, ale w związku z kontrolami w gminie, u nas szukali na szambiarkę. Codziennie w domu, ale robota gówniana ¯_(ツ)_/¯
Dziś widziałem nowa ekipę na małym aucie, a mają już 4.
  • Odpowiedz
8k na rękę i codziennie w domu xD


Chyba z ADRami i po 15h.


@erni13 wychodzi mi w dystrybucji żywności przeważnie po 8,5godziny na roboczo-dzień ( średnia z miesiąca).

@Reynald Ale wiadomo, są dni po 3-4h i są dni po 11-13h. Robota zmianowa na ranki i na popołudnia. W dodatku jak masz zobowiązania (zwierzęta), to warto pamiętać, że to robota, gdzie nigdy niema pewności kiedy wrócisz. Zepsuje się auto, jest
  • Odpowiedz