Wpis z mikrobloga

w kostce masz l1 i l2, ty podłączyłeś brązowy do jednego z nich a musi być podłączony do dwóch
  • Odpowiedz
@don_me: Masz dzielony na 4+2
Mostek pomiedzy L1 i L2 na kostce i po temaciev (wszystkie brazowe musza byc wpiete pod ten z sufitu.)

Swoja droga to neizle to ktos spierdzielil ::))
  • Odpowiedz
  • 1
@don_me w ścianie masz dwie wiązki, tutaj potrzebujesz 3 - wykręć ten brązowy przewod w środku i skręć go razem z tymi skrajnie na samym dole - wtedy zadziałają wszystkie
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: chodzi o te dwa kable w suficie? :D stara instalacja, a ja mogłem pomyśleć i zobaczyć jak jest podłączone przez zakupem nowych żyrandoli
  • Odpowiedz
chodzi o te dwa kable w suficie? :D stara instalacja, a ja mogłem pomyśleć i zobaczyć jak jest podłączone przez zakupem nowych żyrandoli


@don_me: Nie.
Z sufitu wystaja 2. Jeden zaswieci "probowke" jak ja przytkniesz. I tego podpinasz pod brazowe z zyrandola (wszystkie)

A zyrandol masz przystosowany do podwojnego wylacznika. Jednym zalaczysz 4 a drugim 2 zarowki.

Wszystkie niebieskie z zyrandola masz pod jeden zacisk w kostce. Tak samo musisz zrobic
  • Odpowiedz
dzięki za porady zaraz zabieram się za upychanie brązowych 4 żyrandole w sumie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@don_me: NIc nie upychaj. Naruchaj se kawalek kabla i zrob mostek:

Tylko ze kabel conajmniej o takim przekroju jak masz w suficie czyli najprawdopodobnie 1,5mm^2

Serio ktos polecial tu po bandzie z tym zyrandolem. BTW jakie zarowki tam chcesz wkrecic?
gorzki99 - > dzięki za porady zaraz zabieram się za upychanie brązowych 4 żyrandole w...

źródło: Screenshot_139

Pobierz
  • Odpowiedz