Wpis z mikrobloga

Chciałem ostrzec przed zakupami u tego użytkownika. W skrócie, wysłałem mu latopa ponieważ pisał, że zajmował się 3 lata naprawą macbooków i może naprawić mojego kompa. Po 2/3 dniach poinformował mnie, że komputer został naprawiony i od tego momentu kontakt się urwał. Od tygodnia próbuję się z nim skontaktować zarówno przez portal OLX jak i telefonicznie, ale najprawdopodobniej zablokował już mój numer.

#olx #oszukujo #oszustwo #poznan #apple
mdsgn - Chciałem ostrzec przed zakupami u tego użytkownika. W skrócie, wysłałem mu la...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@mdsgn: serio? wysłałeś typowi z olx coś do naprawy bo napisał, że 3 lata coś naprawiał? #!$%@? zatkało mnie.

p.s. Jeżeli faktycznie jest wojskowym to oni teraz mają urwanie dupy
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon Wcześniej kupiłem od niego baterię, którą o dziwo wyslał i widziałem, że ma powystawianych sporo części więc wydawał się legitny. Pierwszy raz tak się przejechałem na internetowych transakcjach, mój błąd
  • Odpowiedz
apple naprawia sie w autoryzowanym serwisie najlepiej cala plyta glowna nowa i duzo hajsu placimy, polecam, tak sie zyje w swiecie apple a tu randomowi z OLX wysyla ktory nawet nie udowodnil ze konto allegro jest jego - np w opisie produktu niech wpisze mdsgn potwierdzam?
A jak nie chcesz prestizu autoryzowanego PREMIUM serwisu to zostaje rownie dobry Pan_Slon wyzej, przynajmniej pokazuje co robi i jak robi i jest mirkiem =)
  • Odpowiedz
jak jest żołnierzem to #!$%@? mailem do żandarmerii, podaj imię i telefon to go wyprostują


@ryhu: najlepsza komentarz, cisnij typa bo jak jest wojakiem to bedzie musiał się tłumaczyć
  • Odpowiedz
@mdsgn: opis na olx: rewelacyjnie.

Konto od 2014r.

Serio wszyscy powyżej +OP zakładają że ktoś komuś coś by
  • Odpowiedz