Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków którzy byli już na domowym meczu Realu, ile mniej więcej wyszedł was taki wyjazd licząc przejaz, zakwaterowanie i mecz?

#realmadryt
  • 11
  • Odpowiedz
@sbcs: to zależy czy polecisz na jedną noc czy na dłużej, gdzie będziesz miał mieszkanie/pokój, jakie znajdziesz loty, skąd dojedziesz na lotnisko, w ile osób jedziesz. Nie da się odpowiedzieć prosto na takie pytanie
  • Odpowiedz
@sbcs: w marcu 2018 byłem na meczu z Getafe, do tego Tour Bernabeu,
wylot w piątek, powrót w poniedziałek, nocleg w hostelu, wartości w PLN
460 - przelot ryanairem w obie strony
110 - tour bernabeu
190 - hostel
260 - bilet na mecz
480 - piwko, tapasy, churrossy, bilety na komunikację, zrzutka na przewodnika. Do tego udało się zobaczyć: Prado ( za darmoszkę) i Muzeum Ameryk, katedrę Almudena, park Retiro,
  • Odpowiedz
@sbcs: jak byłem od piątku do poniedziałku w 2022, to całość wyszła około 2000zł, jak od piątku do piątku w 2023, to koło 2500zł, ale byliśmy w 3 osoby, więc koszty jak nocleg na pewno się dzięki temu zmniejszyły względem tego co byłoby w pojedynkę. Mam gdzieś Excela z podsumowaniem kosztów, jeśli chcesz dokładniejsze liczby, to mogę po pracy go poszukać.
  • Odpowiedz
@sbcs 1200 zł bilety lotnicze + bilet na mecz. 145 za nocleg za osobę w samym centrum Madrytu.
Uber 28 Euro za osobę, za przejazd z lotniska na stadion i z hotelu na lotnisko. 450 zł za jedzenie + jakieś alko. Wyjazd w niedzielę rano,.powrót w poniedzialek wieczorem.
  • Odpowiedz
@sbcs: Wyjazd miesiąc temu.
Bilety Wizzair z Wawy 360zł (wizz discount)
Bilet na mecz 470zł
Booking 170zł/dzień (ale jak nie masz dużych wymagań to hostel będzie jeszcze tańszy)
Komunikacja miejska 40zł za 10 przejazdów
Tour Bernabeu 85zł
Jedzenie możesz sprawdzić na google maps
Ceny w supermarketach niewiele drożej niż w PL
  • Odpowiedz
@sbcs: ostatni wypad
Bilety lotnicze 190pln.
Hotel 390 za dwa dni. Zniżki na booking miałem. Oczywiście zamawiając apka na telefonie.
Bilet na mecz 350€

Bilet na metro to coś około 25€ za 72h. Kupujesz kartkę na lotnisku i się wozisz metrem.
Wszytko zależy jak chcesz spędzić czas. Mecz + intensywne zwiedzanie to do hotelu przychodzisz tylko spać.
Bilety do muzeum prado 50€
Zwiedzanie miasta z odkrytego autobusu 25€
Wypad do Toledo
  • Odpowiedz