Wpis z mikrobloga

  • 467
@KosmicznyPaczek: ale mnie #!$%@?ą takie oportunistyczne szmaty pokroju powyższej, czy Oskarka. Pewnie własną matkę by sprzedali, jeśli dawałoby im to korzyści materialne i pomogło w przyszłej karierze politycznej.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Ale co kiedyś? Jak ona zawsze była za pisem, a pierwsze zdjęcie to fragment wideo jak wyrzuca ten karton do śmieci xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Świadomie manipulujesz czy jedynie przeklejasz znaleziony obrazek?
  • Odpowiedz
  • 1
@Wejd1 partia może i zdycha, ale politycy i ich koneksje niekoniecznie. PiS może i zniknie jak jej poprzednicy, ale zaraz po tym pojawi się nowa partia na ich zgliszczach i takie Oskarki liczą, że coś im potem z tego skapnie. Taka partia nie musi rządzić. Wystarczy, że będzie na tyle duża, by im w przyszłości zapewnić mandaty. Dlatego będą robić wszystko, by zaistnieć, bo zakręcili się właśnie w takim środowisku, a
  • Odpowiedz
@Fishuur: specjalnie wpadłem to wrzucić ale mnie ubiegłeś. Nie zgadzam się z jej poglądami ale narracja poszła w świat. Pigularze zagotują do czerwoności i będą przytaczać przez następne miesiące anegdotę dziewczyny popierającej strajk kobiet, która za pieniądze, jak kameleon zmieniła się w pisowca. :))))))))))))

@KosmicznyPaczek: brawo #!$%@?.
  • Odpowiedz