Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala

A tak w ogóle to ktokolwiek zauważył niby oczywisty fakt, że jeszcze nie tak dawno Kukoltz był be, a stał się cacy, jak powiedział, że ceni księdza Napierałę? Ogarniacie, jaki on jest bezczelnie próżny? W poniedziałek należysz do hołoty, we wtorek jeden jedyny raz przejeżdżasz mu jęzorem po mosznie, a już we środę należysz do elyty jaśnie oświeconych liberałów ;]
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@typowy_lobuz: ja pamiętam, że Kukoltz był raczej w niełasce, bo powiedział coś nie tak o prałacie. O ile dobrze pamiętam nazwał go liberałem dyktatorskim, czy jakoś tak, w kontrze do prawdziwych czystych liberałów. Za coś takiego w napieralskiej utopii byłby oskórowany żywcem... Niemniej zgadzam się, że to był beef, który nigdy nie wybrzmiał.
  • Odpowiedz
  • 1
@MilyMichas @schweizer ale uczciwie muszę przyznać, że Kukoltz ma autentyczny potencjał komediowy. Lubiłem oglądać jego recenzje burgerów w Kielcach. Do dziś pamiętam odcinek, w którym stwierdził, że ośnieżone Kielce wyglądają jakby były pokryte spermą, a to oznacza, że pora iść do McSracza. Poszedl, zamówił Big Maca, spożył i powiedział, że był wujowy, bo waliło od niego obornikiem ;]
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Ja mu pisałem wiele komentarzy w których się z nim raczej zgadzałem i mi dawał serduszka ale podałem jedną statystykę która mu się nie podobała i błyskawicznie zostałem nazwany dnem xd
  • Odpowiedz