Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ostatnimi czasami skąd wynika brutalność Meksykańskich Karteli i Gangów.

Są to ludzie religijni, a jednocześnie nie przestrzegają, 10 przykazań bożych, ale najgorsze jest to że oni lubią torturować, w USA, albo w innych krajach, to jak cie gangster zabiję, to po prostu ci odstrzeli łeb, albo inna szybka i mało bolesna śmierć, a w Meksyku, wystarczy żebyś przypadkiem zobaczył coś czego nie powinieneś i to jest już dla nich wystarczający powód, by ciebie torturować godzinami bestialsko, podawać ci jakieś zastrzyki lub inne substancje które potęgują ból, zastanawia mnie czy im to sprawia przyjemność? Czy po prostu mają już tam taką mentalność?

#meksyk #prawo #bron #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: Przykro mi to pisać, zwłaszcza, że moja żona jest Meksykanką, ale ci ludzie po prostu mają średnio (podkreślam: średnio!) niższy iloraz inteligencji niż mieszkańcy Europy. Ma to dwie, dość zaskakujące konsekwencje: jak kochają, to na zabój. Są niesamowicie czuli, sentymentalni, gościnni i otwarci. Ale jak trafisz na złego człowieka, to nie ma dla niego barier i oporów. Jestem w tym momencie z tobą do bólu szczery. Do bólu, bo
  • Odpowiedz