Wpis z mikrobloga

@gwynebleid: ja byłem przewodniczącym w 4 klasie podstawówki, grożono mi że mnie zniosą ze stołka, taki byłem niegrzeczy:D potem się starałem i do końca kadencji już wytrzymałem. Potem przez całe gimnazjum i technikum byłem skarbnikiem:D
@gwynebleid: sfrajerzyles sie. Mnie chcieli wybrac na przewodniczacego - odmowilem, wolalem byc zastepca. Nic nie trzeba robic, a na spotkania rady chodzic i opuszczac lekcje na legalu. To byla fucha!

Najlepszego przyjaciela wybralem na skarbnika klasowego - zawsze byl hajs na fajki i slodycze ;) Klasa nas nienawidzila, ale kazdy zazdroscil...
@gwynebleid: Ja wraz z trzema kumplami przeprowadziliśmy rewolucję mającą na celu obalenie nowo wybranego zarządu. Kumpel przegrał wybory to wzięliśmy się za Narodowe Odrodzenia Szkoły. Było wszystko- oczerniające plakaty z upokarzającymi zdjęciami, protesty z okrzykami i śpiewami, obraźliwe żarty w stosunku do wybranej nowej przewodniczącej wraz z koleżanką- zastępczynią.

Akcja nabrała takich obrotów, że byliśmy resocjalizowani i przesłuchiwani osobno przez byłego policjanta- obecnego nauczyciela historii.

Groził kuratorami, policją, wydaleniem ze szkoły
@gwynebleid: Ja byłem skarbnikiem w licbazie, odszedłem w tle skandalu, moje zbiórki to były przekręty czy kino czy muzeum, zawsze mówiłem, że trzeba zapłacić więcej niż trzeba, co ciekawe nikt mnie z tego nie rozliczał. Kiedy moje przekręty wyszły na jaw, z racji pozycji mojej matki w trójce klasowej dostałem propozycję odejście bez oddawania pieniędzy. Oczywiście spekulowano na temat mojego odejścia ale prawda nigdy nie wyszła na jaw.
ja od drugiej podstawówki byłem przewodniczącym, a mój serdeczny ziomeczek i kompan z łąwki był skarbnikiem. Co my za wałki robiśmy to już #!$%@?. Np na dzień kobiet zbieraliśmy od typów kase i szliśmy na działki ściąć troche kwiatków etc. Zawsze byłem prawilny w oczach nauczycieli i byłem wzorem do naśladowania(cały czas jestem).

mieliśmy też taką opcje jak książeczka czyli mogło sie trzymać siano u wychowawcy i miało sie wpisane do książeczki