Wpis z mikrobloga

W temacie Natana.
Tak przegrał z typem który walczył jedną ręką, tylko jestem ciekaw ilu wykopków po roku w sportach walki i zrobieniu show na 5 galach w ciągu 4 miesięcy pokonałoby Szeligę.
Taki roksasyn z magicalem wygrał przez decyzję, następnie przegrał z malczynskim i Kasjo zeszmacił go w małych rękawicach i formule mma
Postać jak Natan ma duży problem, możemy mieć show ale wtedy przeciwnikiem będą postacie jak Polak, Szeliga czy Denisy a nawet taki Ćpańcula czyli zawodnicy o kilka poziomów wyżej z latami treningu i kilkunastoma walkami na koncie.
Nowe twarze z doświadczeniem na poziomie Natana z którymi ten da wyrównany pojedynek i mógłby zacząć budować się jako zawodnik to stypiarze którzy będą #!$%@?ć o sportowej rywalizacji czy oburzać się bo oblał gazowanym.
Marcoń pod względem dymów ma poziom zawodników pierwszych freakowych gal, niestety umiejętnościami też jest na tym poziomie. Szatan jest Ferrarim, Malczyńskim czy Polakiem z czasów Fame 3-5 tylko, że Ci walczyli między sobą mając podobny staż i umiejętności jednocześnie dymiąc i stając się gwiazdami federacji. Natan tego komfortu nie ma.

#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: ja myślę że w obecnej sytuacji nikt nie ma pewności kto gra na kogo stronę. Zapowiedzi filmów i afer też może być na odwrócenie uwagi a prawda jest taka że grubas mający ze sobą całą armię i miliony na ruchy wygrywa i brnie farmazony. Jak dla mnie zwyrol natan i Baxton na wariograf nikomu tu słowo nie uwierzę a efekt wszyscy widzą. A co do walk to raczej wszyscy powinni
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GoodGuyChucky93: Chłopie, czy ty widzisz co piszesz? Gość walczył z typem, który miał przywiązaną rękę do tułowia i mógł bronić i atakować tylko jedną ręką. No #!$%@?, bez jaj... Typ nawet nie wyszedł z inicjatywa w trakcie tej walki, całe momentum było po stronie Szeligi. Typ na oczach wszystkich staje się kolejnym Olejnikiem, Wardęgą z tym, że ten drugi ma swoje grono wyznawców i kanał. Za pół roku nikt o Natanie
  • Odpowiedz
  • 0
@GoodGuyChucky93 dobrym ruchem w stronę Szeligi byłoby założyć zbiórkę na jego trenera, myślę że byłaby to lepsza szpila niż mówienie że jest zonojebca.
A i jeszcze trener miałby kasę na rehabilitację
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Natanek rusza się jakby miał kije przywiązane do kończyn, zapomina, że może je zginąć xD jednak natury grubasa paralityk nie oszukasz. chłop oprócz #!$%@? tik tak, grasz nic więcej nie robi, ciągle farmazoni o jakiś aferach, które zniszczą ludzi, a gówno z tego wychodzi. #!$%@? mu w dupe.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Wg mnie na tej gali Natan zdecydowanie na minus. Słabe dymy na konferencji, żenujący last dance i #!$%@? od mniejszego gościa, który miał jedną rękę związaną.
Problem Natana polega na tym, że nie każdy we frikfajtach ma matkę na roksie, jest na tyle głupi, że odpali się na nagranie wygenerowane przez AI albo jest takim prawilniakiem, że będzie skakał do kogoś za nazwanie go frajerem. Walki ze stypiarzami, którzy oburzają
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.