Wpis z mikrobloga

@Asousino mozesz mi wytlumaczyc w jakim celu usuwasz komentarz? nie bylo tam nic wulgarnego seksistowskiego ani antysemickiego bo ja juz zblizam sie do ciezkiej paranoi tak dziwnie zachowuja sie czasami ludzie z internetu
  • Odpowiedz
@21kongowariacie37doCarlin23km2115: zrobilem hate na patologie i oni cos tam pisali ze pewnie mnie pobili albo cus ale patologia zazwyczaj jest karmiona najgorszej jakosci karma dla psow potrawy ich rodzice sola meferdonem albo speedem a herbate to maja gacie gacha zalane wodka xD i byli jeszcze bici i gwalceni przez gacha to tez ma duzy wplyw na ich kondycje fizyczna i psychizczna a ja cwiczylem mma rok to cos tam umiem
  • Odpowiedz
@marlboro-gold: i jak sa jakies trolle oplacone albo nie wiem dlaczego to robia i sieja ferment o polityce pisza bardzo agresywnie i bez zachowania szacunku do rozmowcy ze zniechecaja do partii pod ktora sie podpisuja wtf czy bycie fanem famemma czyni ciebie ruska onuca? xD
  • Odpowiedz
@marlboro-gold: i ci ludzie z tagu famemma smieja sie z np zrob mi loud hehe czyli teoretycznie moga byc raczej mlodsi a na jakichs politycznych tematach to pisza normalnie jak taki wkurzony janusz 50 letni xD to jest bardzo dziwne i podejzane xD
  • Odpowiedz