Wpis z mikrobloga

Pytanie do #normictwo .
Co jest większym #wygryw dla osoby głodnej, która chciała by coś zjeść?

1. Zrobić sobie jeden porządny #obiad ,albo wejść do jakiejś stołówki czy innego baru mlecznego i zamówić sobie jeden porządny #obiad .
Wiecie ,na przykład taki typu: Schabowy, ziemniaczki, do tego sosik ,surówka i zupka np. pomidorowa ( ʖ̯)

2. Zjeść dużo ,ale byle czego ,by tylko na pchać żołądek masą.
Na przykład, jeśli poczujemy się glodni ,to wbiec do najbliższego śmietnika i wyjadać resztki z kubłów. Albo biegać po trawniku i spożywać psie kupy. Byle się pochwalić i być dumny że zjedliśmy dużo na kilogramy.

Oczywiście w drugim przypadku waga spożytej żywności będzie o wiele większą, niż w pierwszym punkcie.
#przegryw #wygryw #zwiazki #normictwo
#logikaniebieskichpaskow

I czy gdybyście wybrali drugą opcję.Czy byście czuli się lepsi od osób które nie mogą sobie pozwolić na zakup czy zrobienie obiadu z punktu pierwszego ,ale nie chcą odpadków z punktu drugiego. Bo nie ważne że spożywacie odchody i odpadki,przecież ten #przegryw chodzi głodny,a ja przynajmniej jem odpatki i odchody. Dlatego jestem #wygryw

Z drugiej strony wybierają opcję drugą, czy pomimo głodnych #przegryw ,nie czulibyście że sami jedząc odchody i odpadki jesteście przegrywami względem ludzi jedzących pełnowartościowy posiłek.

Czy nie pomyśleliście czasami zamiast "he he he" incel #przegryw chodzi głodny, a ja jestem najedzony bo jem odchody i odpadki, to że kurde przecież są faceci jedzący pełnowartościowe posiłki.

Bo ile by #normictwo nie chwaliło się spożywaniem odpadków i odchodów, wywyszając się nad głodnych #incel ,to są faceci jedzący pełnoprawne posiłki, zamiast odpadków i odchodów.

Może zamiast mówić że #incel czy #przegryw jest gorszy od was #normictwo,że nie jest człowiekiem, Bo chodzi głodny, zastanowić się nad sobą co jest nie tak z wami ,że jecie odpadki, zamiast pełnowartościowego posiłku.

Wolę jeść

  • Mniej ale dobrze. 60.0% (15)
  • Odpadki i odchody ale dużo . 16.0% (4)
  • Nie mam obiadu, to nie jem wcale 16.0% (4)
  • Jestem różowa sprawdzam wyniki 8.0% (2)

Oddanych głosów: 25

  • 2