Wpis z mikrobloga

Bayer ma 5 punktów przewagi, Kane bez bramki i na kursie do kolejnego sezonu bez trofeum. Jest elegancko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomniał mi się Bayer z sezonu 01/02, jak szaleli w Lidze Mistrzów, ofensywny środkowy obrońca Lucio, rządzący pomocą Ballack, do tego młodziutki Berbatow. Marzenia w finale zabrał im Zidane pięknym wolejem, w lidze sfrajerzy się na finiszu, a Bayern podkupił 2 największe gwiazdy. Mam nadzieję, że tym razem nie wywalą się na ryj na ostatniej prostej.
#mecz
  • 4
@fan391: Właśnie Ze Roberto, wiedziałem, że kogoś zapomniałem, spojrzałem tylko na skład finału i nikogo kluczowego poza pamiętaną przeze mnie 3 nie widziałem, ale czegoś mi brakowało i typa na lewej nie kojarzyłem. Oczywiście też go Bayern podkupił i ze zdziwieniem zauważyłem, że koleś skończył kariierę dopiero w 2017 w wieku 43 lat i to nie byle gdzie tylko grając na lewej obronie w Palmeiras.
@fan391: Mi się bardziej skojarzyło z Joaquinem, kończącym karierę po 40 jako boczny obrońca, wcześniej jak Ze Roberto skrzydłowy, ale niech będzie Dudka, temu najlepiej akurat szło za kółkiem XD