Wpis z mikrobloga

Leje od zawsze 98 bo moj motor ma odczulanie więcej mocy, to czy ma 10% bio czy 5 nie ma dla mnie znaczenia, cała ta nagonka moim zdaniem była po to by sprzedawać więcej droższej 98, do auta leje 95 i już nawet o tym zapomniałem.
  • Odpowiedz
jak do motocykla to pochwal się instalacją bo też mam w planach założyć

Proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.motorcyclistonline.com/liquefied-petroleum-gas-powered-motorcycle-greenfly/

A co do E10 to przy gaźnikowcu lać, nie wnikać. Przy pierwszych wtryskowych konstrukcjach ewentualnie zerknąć do instrukcji. Pewnie jest tam informacja na temat parametrów paliwa. Ale imho na 99% nic się nie stanie (może poza jakimiś sportowymi egzotykami, ale takie i tak zyskują na 98).
@George_Liquor:
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Po drugie primo obecna 95 plus 10% spirytus ma naukowo i niepodważalne mniejsza wartość energetyczne przy tej samej dawce


@sebnysa: nie wiem czemu, ale na internecie zawsze widzę to samo: ludzie piszą dane, które są naukowo udowodnione, ale nigdy nie podają źródła tych danych.

Różnica 95/98 jest odczuwalna w każdym pojeździe dwusuwowym gaznikowym, nigdy takiego nie miałeś skoro piszesz o plecebo, w którym odrobinę przyspieszysz zapłon względem seri po zatankowaniu 98
  • Odpowiedz
raczej ty nie masz wiedzy na czym polega i nie podoba mi się twoja pretensjonalna postawa wszechwiedzacego, kim jesteś, że uważasz się że masz większą wiedzę odemnie?


Nie wiem czy mam większa wiedzę od ciebie ale wyłożyłeś się na takiej podstawie że aż dziwne że słyszałeś o tym że silnik spalinowy ma przestawiany zapłon.
A przy okazji też mi się nie podoba twoje zachowanie że przez brak podstawowej wiedzy motoryzacyjnej okłamujesz ludzi.
  • Odpowiedz