Wpis z mikrobloga

@power-weak: no nie, możliwość pisania czego chcesz nie jest tożsama z możliwością robienia czego chcesz, skoro ja przykładowo spamiłbym wiadomościami o podobnej treści cały czas to prędzej czy później dostałbym bana, nie za to co pisałem, ale za to co zrobiłem, a mianowicie za wysyłanie w kółko tego samego czyli zaśmiecanie mikrobloga, tak samo mogę kulturalnie się wypowiedzieć na jakiś temat, a mogę kogoś zmieszać z błotem i go zwyzywać jak
  • Odpowiedz
@power-weak: spam nie musi oznaczać tej samej wiadomości, mogą to być wiadomości, które nie mają głębszego przekazu, moim zdaniem piszesz wiele wiadomości, które nic nie wnoszą, idziesz w ilość, a nie w jakość i potem tak jak w tym wpisie nikt nie chce pisać, bo połowa komentarzy z pod wpisu jest twoja. Co kilka godzin dajesz wpis i on zbiera co najwyżej po kilka plusów, bo nie wnosi nic nowego do
  • Odpowiedz
@pretensja_w_oczach Rozumiem cię no i masz prawo mnie krytykować za to bo jest za co jednoście Tak szczerze to raczej wątpię żeby tagowice tagu Blackpill i Przegryw oczekiwali jakis wartościowych wpisów szczególnie wtedy kiedy Większość użytkowników tagu przegryw to trolle lub oskarki z urojeniami a wszystko co na Tagu Blackpill o "nauczę Blackpillu" zostało już dawno napisane i teraz tag bardziej Wygląda jak żalenie się na p0lki i dziewczyny
  • Odpowiedz
@power-weak: no wartościowe wpisy albo chociaż trafne do ponarzekania zawsze na propsie, ale sam widzisz, że ludzie na tagu to teraz oskarki w kółko piszące oczywistości albo wyzywające innych od oskarków. Jakiś powiew świeżości w kontencie by się przydał, ale wiem, że nie ma raczej na co liczyć. Aktualnie na tagu większość to normiki, które przychodzą się wyżalić i podbić sobię samoocenę na przegrywach.
  • Odpowiedz
@pretensja_w_oczach No Sam nie Jestem lepszy ale zgadzam się teraz Tag Przegryw to wylęgarnia Trolli norników wzrostakow I Oskarkow na tym Tagu to mam wrażenie że co drugi "przegryw" ma 190cm oraz że każdy z nich ruchał choć raz w życiu a ich przegryw polega na tym że nie są Chadami XD jeszcze lepszy są ci którzy publiczne na tagu piszą o swoich randkach no naprawdę prawdziwe przegrywy co na tinderze im
  • Odpowiedz