Wpis z mikrobloga

  • 0
@Aik32fr45yd: Ale wybory w Polsce, nie w Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szanujmy się, Braun jedyne kogo reprezentuje to miłośników teorii spiskowych i rusofilów. Tego Brauna z lat 2010-2015 już nie ma. Został wchłonięty przez Grigorija.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: XD

Braun jedyne kogo reprezentuje to miłośników teorii spiskowych i rusofilów

Uuuu, Widzę obrażanko bo ktoś nie chce wpychania Polski do wojny i do przerobienia Polaków na mielonkę pod Bachmutem, co nie ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Aik32fr45yd: Nikogo nie obrażam, sam głosowałem na Konfederację i poprę ich ponownie w wyborach do PE (w samorządowych raczej nie głosuję, bo w miejscu zameldowania nie mam na kogo, a tu gdzie mieszkam się nie angażuję).

Partia Brauna to po prostu straszne szury. Chyba nie jesteś ślepy na ilość odklejeńców, która jest w tej partii. Od Karoliny Pikuły zaczynająć, kończąć na Justynie Sosze i innych dzbanach od chemitralis i 5G. Nie
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ukraina jest wrogiem Polski z prostego powodu - brak rozliczenia z banderowskim ludobójstwem i parę razy podkopanie nam świni w postaci blokady transportu z Chin czy skarga do WTO, plucie przez Zelenskiego na Polskę że współpracujemy z Rosją xD. To że Rosja jest wrogiem to wcale nie uprawnia nas do tego byśmy zapominali o tym co robią i co zrobili Ukraińcy. Stawianie Polski na pierwszym miejscu to jest podstawa a
  • Odpowiedz
  • 1
@Aik32fr45yd: Wymień mi 5 rozpoznawalnych członków KPP z kompetencjami w zakresie ekonomii, prawa i dyplomacji. To ostatnie to już totalna fikcja, bo partia reprezentuje tylko agresywną narrację.

Następnie daj mi co najmniej 5 wypowiedzi Brauna, w których krytykuje Rosję, a które pochodzą z lat 2022-2024

Na koniec proszę, napisz mi kto powinien być sojusznikiem Polski i gdzie powinniśmy według Ciebie lub Brauna szukać sprzymierzeńców militarnych.

Jak odpowiesz mi na te pytania,
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Braun, prof. Zapałowski, Skalik, Fritz i Pikuła.

Na koniec proszę, napisz mi kto powinien być sojusznikiem Polski i gdzie powinniśmy według Ciebie lub Brauna szukać sprzymierzeńców militarnych.

Polska przede wszystkim powinna mieć silną, własną armię.
Szwecja, Turcja, Iran, Korea Płd., Chiny, Japonia, Francja - to wg. mnie.

Braun rozumie jedną prostą i potrzebną Polsce rzecz - skonfliktowanie Polski z Białorusią i Rosją doprowadzi do złych skutków w przyszłości co widzimy
  • Odpowiedz
  • 1
@Aik32fr45yd: Pikuła? XD I jakie ona ma kompetencje i gdzie je zdobyła? Przecież ona sięna niczym nie zna i tylko się wydziera o Ukraińcach. Ma zerowe kompetencje. Skalik to pilot sportowy i samorządowiec, takich to jest na pęczki w innych partiach. Nie wyróżnia się niczym. Napisz mi proszę, w jakim zakresie sie specjalizuje? Czyżby w żadnym? Fritz to przedsiębiorca z zerowym wręcz doświadczeniem w polityce. Z wykształcenia inżynier budownictwa.

Która z
  • Odpowiedz
@Kopyto96: A mnie nie obchodzi który kraj jest komunistyczny a kto demokratyczny. Moim zdaniem Polska nie powinna palić mostów tam gdzie nie powinna a Chiny czyli kraj, który jako jedyny potrafi się postawić USA ma szansę by też coś polskiej gospodarce dodatkowo zapewnić tam gdzie USA nie są w stanie. Polityka wielowektorowa
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Braun jest doskonałym kandydatem... O ile celem startu w wyborach jest przegrać w sposób niezwykle spektakularny. Braun ma ogromny elektorat negatywny i jeśli wystartowałby w wyborach prezydenckich jako kandydat konfederacji to już w ogóle jego elektorat negatywny byłby większy niż jakikolwiek inny polityk na świecie kiedykolwiek miał. To jest kandydat niewybieralny wszędzie poza kilkoma tylko regionami, a nawet tam nie jest aż tak mocny.

No i nie pomaga mu to,
  • Odpowiedz
  • 0
@Aik32fr45yd: Piotrowski nie należy do Korony. Napisałeś Fritz i Skalik i cie skontrowałem. Ale bardzo liczę i wciąż czekam na twoja wypowiedz o kompetencjach Pikuly. Dawaj.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Piotrowski współpracuje z Koroną. Co do Pikuły to jak dobrze kojarzę ona jest pedagogiem. Może odpowiadać za edukację i oświatę i na pewno będzie lepsza niż Nowacka czy Zalewska
  • Odpowiedz
  • 0
@Aik32fr45yd: XD gówno studia na gownouczelni laski, która karierę buduje na teoriach spiskowych i ty byś chciał, zeby byla ministrem edukacji? Wiesz ile takich karyn jest w Polsce??
  • Odpowiedz
  • 0
@Aik32fr45yd: Żebyś nie wykreowal sobie obrazu opartego na propagandzie Brauniarzy, napisze ci tylko, że Ukraina to kraj, którego szczerze nie znoszę, jak i całego tego narodu, ale w przeciwienstsie do person typu Pikula i reszta Brauniarzy potrafię myśleć racjonalnie i wyciągać wnioski
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja wyznaję zasadę że po czynach człowieka się pozna. Więc wolę się przekonać czy taka Pikuła dałaby radę bo na pewno gorzej niż Zalewska i Nowacka patrząc na ich czyny być nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aik32fr45yd: Załamujesz mnie, poważnie. Pierwszy lepszy magister politologii tą Pikuła wyciera podłogę kompetencjami w każdym zakresie. Ale nie chce mi się z tobą dalej dyskutować, droga donikąd.

Trochę jestem wręcz zawiedziony twoją osobą, jeśli nie trollujesz. Albo jesteś jak PoPisowcy partyjniakiem Braunowym i wypierasz fakty. Będę stał z tobą zapewne po jednej stronie jeszcze przy nie jednej wojence na tym portalu, ale przykro mi, że nie potrafisz spojrzeć na coś z
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Dziękuję za cenną poradę ale z niej nie skorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak Grzegorz Braun będzie działał moim zdaniem źle i na szkodę Polski to nie będę go popierał. Do tej pory moim zdaniem niczego takiego nie zrobił bym go negatywnie oceniał. Ale każdy ocenia wedle swojego uznania i nie będę ciebie oceniał negatywnie.

Ale i tak dziękuję za tę cenną dyskusję bo pokazujesz przynajmniej
  • Odpowiedz