Wpis z mikrobloga

#gorzow #gorzowwielkopolski

Jak zawsze, śmiertelny wypadek i jedyny winny wśród opini społeczeń jest kierowca XD

No #!$%@?, kto ustawia zbiórki gówniaków w środku nocy przy drodze a nie na jakimś parkignu. I te komentarze, ze bardzo szybko jechal, ktoś mu mierzył prędkość? Czy typo przejechal 60km/h ale w to tak szybko sie działo, ze im sie wydawało, że #!$%@?ł.

Nie mówie, że nie #!$%@?ł bo nie wiem. Ale ludzie temu kierowcy już bez żadnych dowodów by dali dożywocie. No i ucieczka z miesca zdarzenia, no #!$%@? myślę, że w takich chwilach nie myśli się racjonalnie i natura mówi, żeby sie samemu chronić i uciekać a nie sie zatrzymać dodatkowo.
elo
  • 11
@Fatalista1988 ludzie w takich sytuacjach nie działają racjonalnie. Nie popieram gościa, ale nie lubie jak kogoś się oskarża bez potwierdzenia. To że były narkotyki (może kilka g trawki a może kilka kg mefedronu, #!$%@?) w aucie nie znaczy że był pod wpływem. Więc póki nie będzie oficjalnej informacji to nie ma co szufladkować.
@snickers111a: Zgadzam się że trzeba poczekać na więcej informacji.Ja sam już tamtędy jeździłem i to pewnie ze sto razy i mam już na koncie kota i borsuka a nawet 50 km/h nie jechałem tam w nocy bo często tam nawet oświetlenie nie działa.Także wyobraźni też temu chłopakowi zabrakło bo zakładam że skoro jest z Gorzowa to wiedział że to słaby teren do jakiś poważnych manewrów