Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prosze o opublikowanie mojego wpisu, gdyż nie mam konta na wykopie, a chciałbym zapytać o cos tutejszą społeczność spod tagu #bukmacherka

Jak to jest dokładnie z tym handicapem? Postawiłem wczoraj zakład na mecz stal mielec vs niepołomice i dałem handicap +1 niepołomice co oznacza, że typowałem dla nich dodatkowy gol przewagi. Mecz skończył sie wynikiem 2:1 ale uwzględniając mój handicap +1 na niepolomice wynik jest 2:2 wiec remis i kupon powinien być wygrany, a mam przegrany tak jakby bukmacher nie uwzglednił mojego handicapu, bo te plusowe tą sa tak jakby "gole w pamięci", a minusowe, że drużyna fizycznie musi te gole strzelić by mieć przewage nad przeciwnikiem, dobrze to rozumiem? Jeśli nie, to prosze o wyjaśnienie

No i support bukmachera powiedzial tylko, a no ze przegralem i mialem dać na handicap remis -1 tylko wtedy chyba niepołomice musiałyby strzelić dwa gole i wygrać mecz
¯_(ツ)_/¯

Bukmacher betclic

#pytanie #matematyka #bukmacherka #zaklady #hazard #grajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jak postawiłeś na wygraną Puszczy z handi +1, a wynik końcowy to 2:1 (z uwzględnieniem handi to 2:2) to jakim cudem ma to być wygrany typ? xD Z uwzględnieniem handicapu wychodzi remis, a nie wygrana Puszczy. Typ rozliczony prawidłowo, jako przegrany.

No i zakładam, że obstawiłeś handicap europejski, bo w przypadku azjatyckiego miałbyś zwrot stawki.
Poczytaj sobie: https://zagranie.com/handicap/
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dałeś +1 Puszcza. Czyli przy 2-1 masz remis. Kupon przegrany. Bo dałeś zwycięstwo Puszczy. Trzeba było dać +1.5 Puszcza. Wtedy przy 2-1 jest 2-2.5 i kupon wygrany.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ObiVanKenobi No tak i właśnie przy tych plusowych handicap drużyna nie musi wygrać by typ był wygrany, bo ma gol przewagi, wiec w uwzglednieniu tego handicapu jest 2:2 i wg tego powinien być wygrany
¯_(ツ)_/¯

@mariusz5891 Nie czytałem przed obstawieniem. Panie, przyszły, pokazaly oferte, jo nie czytol i teraz jest problem xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@elemel123 Nie właśnie. Postawiłem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ObiVanKenobi Jeśli np dziś obstawie typ też handicap, ale w meczu roma z interem i np handicap +4 dla intera, to nawet jeśli jakimś cudem roma wygra, to typ będzie wygrany? Nie sądze by roma interowi strzeliła 4 i więcej goli by miec przewage w przypadki mojego handi
¯_(ツ)_/¯ ale nie wiem, wiec pytam mirków dla pewności. Konsultuje też swoje watpliwości z chatemgpt, ale mam wrażenie,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ObiVanKenobi @elemel123 Wytypowałem dziś taki kupon i jeśli to nie problem, to oceńcie czy dobrze wytypowałem żeby później po rozstrzygnięciu nie miałem żadnych wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Roma vs inter powyżej 1,5 gola
Fame mma postawiłem na #rozowypasek murcix
Cracovia vs radomiak remis handicap
  • Odpowiedz