Wpis z mikrobloga

Usunęli mój poprzedni wpis pod pozorem "obrażania użytkownika".

#csgo Pamiętacie gościa, który obiecał rozlosować klucz #steam do CS:GO, a zebrał przy tym 900 plusów?

Link do wpisu.

Nagrodę przydzielił sobie! Daj plusa, jeśli zgadzasz się, że @eQuuS to może być huncwot, gałgan, nicpoń i/lub urwis.

#ekuscwel
  • 44
  • Odpowiedz
@DOgi: DO SONDU GO

Art. 919. § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.

§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
  • Odpowiedz
@DOgi: ja to nawet smiechłem z tego jak @eQuuS strolował wykopków na gierkę w komputer xD ale zgłaszanie inby do modów jaką się wywołało to czyste frajerstwo xD to tak jakby trolować grubaska poprzez zabieranie mu czipsów dawanie kuksańców itd. xD nagle grubas traci cierpliwość i spuszcza manto trolowi a ten płacze

paniiiii bijom mnie mameeee ratuj


I takie łzy jak grochy xD na początku ocena akcji trolowania na 8/10 po
  • Odpowiedz
@DOgi: Chcecie, zebym zrobił losowanie gifta lub dwóch, do tego jakieś bronie StatTrack które uda mi się załatwić? Zajmuję się sprzedaża gier i przedmiotów do gier dostępnych na Steam więc i dla mnie będzie to miła reklama. Losowanie może się odbyć na streamie i przy pomocy jakiegoś wiarygodnego randomizera.
  • Odpowiedz