Wpis z mikrobloga

#przegryw Trochę mi szkoda @shakerti1 bo jeśli myśli że to takie proste wyjść z nałogu to się grubo dziwi,ja nie pije 3,5 roku alkoholu,nie biorę morfiny i hery od 9 miesięcy,jestem czysty 10 miesięcy i nadal mam przepięcia i jest mi bardzo ciężko,do trzeźwego życia albo się przyzwyczaisz albo nie.
Wiadomo że tam samotność brak pracy i ogólny pech w życiu nam jako przegryw to serio nie pomaga w trzeźwości ale samozaparcie ma dużą moc jednak ból to nie odłączny element
Jakoś chciałem to skomentować jak realnie to wygląda.
  • 18
@Henson_ nie chce mi się tłumaczyć ale to jest myślenie typowo narkomańskie, zakompleksiona osoba tak myśli,to jest totalne kłamstwo ten typ myślenia,Sami dla Siebie powinniśmy być najważniejsi i taka jest prawda a nie jakieś puste Julki i jakieś psuedo opiniotwórcze leszcze.
Nikt inny tylko my sami powinniśmy być dla siebie sterem, żeglarzem i wiosłem
@Henson_ nie wstydzę się być femboyem za dużo już łez wylałem za to i w pewnym sensie krwii przez Dożylne branie i tyle,ta Warszawa to była ultra porażka ale chyba nie ma co się dołować ważne że podjąłem rękawice i spróbowałem a ta moja dynamiczność wynika z impulsywności strasznie mocnej jak sobie coś ubzduram i tego chce to koniec nic mnie nie powstrzyma