Wpis z mikrobloga

#barber #fryzjer

Możecie polecić jakiś trymer, maszynkę do sporadycznego ogarniania brody? Miałem One blade i to jest tragedia, najlepiej u mnie spisywała się chińska maszynka do włosów z bazaru. Czy taka maszynka Philipsa za 150-200 zł wystarczy do użytku raz na dwa tygodnie?
  • 6
  • Odpowiedz
Możecie polecić jakiś trymer, maszynkę do sporadycznego ogarniania brody? Miałem One blade i to jest tragedia, najlepiej u mnie spisywała się chińska maszynka do włosów z bazaru. Czy taka maszynka Philipsa za 150-200 zł wystarczy do użytku raz na dwa tygodnie?


@Reynald: Philips Series 3000 i będziesz zadowolony
  • Odpowiedz
2 i pół roku temu kupiłem taki Philips Multigroom. Przez pierwszą chwilę bawiłem się i używałem wszystkich akcesoriów. Nie wiem czy tych przekreślonych nie umiem używać, ale jak dla mnie nie nadają się do niczego.
Tak naprawdę to używam tylko węższego ostrza, nakładek 1 mm i 2 mm oraz nakładki regulowanej. Reszta leży nie ruszanana w etui.
Codziennie przycinam wystające włosy z brody, z raz w tygodniu ostrzyżenie boków głowy i nie
flibanseryna - 2 i pół roku temu kupiłem taki Philips Multigroom. Przez pierwszą chwi...

źródło: IMG_20240209_152113

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Reynald bier kulilang r66 z Aliexpress. Jakieś 150zl a jest przekozacka.
Względem potrzeb możesz jeszcze dobrać trymer r55 do detali i ostrzejszego dogolenia.
  • Odpowiedz