Wpis z mikrobloga

Do ciepłych nocy jeszcze trochę czasu, ale czas pomyśleć o wypadach pod namiot. Czy możecie polecić w okolicy (maks do 1h jazdy) #szczecin jakieś dobre i sprawdzone #polenamiotowe ? Generalnie jeździłem zawsze aż na pole Marigold, ale odległość skłoniła mnie, aby poszukać czegoś bliżej, a może macie jakieś nie oficjalne miejsca gdzie właściciel ziemi za opłatą zezwala na rozbicie namiotu? Wszelkie dzikie miejsca w szuwarach mnie nie interesują. Głównie zależy mi na możliwości wejścia z psem, cieszy i spokoju, żadnych patologicznych miejsc gdzie od rana i pół nocy leci mucka z głośnika. Jeśli chodzi o zaplecze sanitarne, nie musi być, mam swój własny.

Z góry dzięki za info
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LestekLestek: nie pamiętam teraz nazwy, ale koło Gryfina/mescherin jest taka agroturystyka. Prowadzi ją starsze małżeństwo, z czego wydaje mi się że to bardziej hobbystycznie niż nastawione na zysk, bo było bardzo tanio. Jest jezioro, pomost, miejsce na ognisko,.miejsce na namioty, są sanitariaty też dostępne. Obok chyba była jakaś stadnina. Jak przypomnę sobie nazwę to dam znać, chyba że wcześniej ktoś skojarzy.
  • Odpowiedz