Wpis z mikrobloga

@KimDzongDzongDzong no patrz, jakoś się nie wywaliłem co skrzyżowanie ani jeden dzień w tym roku. Pogoda jest bardzo dobra na rower, może masz jakąś szosę to powodzenia xd. #!$%@? mózgowe i niedostosowanie prędkości do warunków to już twój problem. Regularnie skuterem jeździłem i się da,
  • 4
@dbanel: ubrania też mają granice przemakalności, jak zrobisz 30-40 km nawet w najlepszej kurtce to i tak cały przemokniesz. Albo będzie ona z nieprzemakalnego tworzywa, to też przemokniesz, ale od środka, od potu. I jako okularnik jeżdżący na rowerze mogę powiedzieć tyle, że podczas ulewy najlepsze ciuchy nic nie dadzą, jak po chwili okulary są całe mokre i nie widać, dokąd się jedzie.
@dbanel: Jakby w tym mieście było metro, to stanowiłoby to istotną alternatywę dla przemieszczania się samochodem. Przepełnione autobusy i tramwaje tej alternatywy nie stanowią. Gdybym miał możliwość dojazdu wspomnianym metrem do pracy, chętnie bym wypierał ten środek transportu zamiast samochodu. W tej chwili takiej alternatywy nie ma. I na pewno nigdy nie będzie nią rower