Wpis z mikrobloga

Dobra co się #!$%@?ło. Chyba zrobili to najlepiej jak mogli.
Rock przechodzi heelturn (co wydawało się niemożliwe mimo że na to liczyłem) i robi z Romkiem koalicję. Fani dostają to czego chcieli czyli Cody idzie na Romka i mamy o wiele lepsze story w tej chwili niż rok temu. Ciekawe co z Rockiem czy dołączy jako 3 czy może dołączy jako special guest ref.

Obstawiam że będzie sędziował i po wygranej Codeusza przejdzie faceturn podnosząc rękę Codiego w geście zwycięstwa i rozpocznie w ten sposób podbudowę do walki z Romkiem na WM 41
#wwe #wrestling
  • 7
  • Odpowiedz
@adi555000: pięknie się daliśmy wciągnąć w work ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piękny to będzie feud, podszyty cichą walką o przywództwo w Bloodline, jak Solo będzie potrzebował skinięcia od Rocka, że może wykonać rozkazy Romana.
Dodatkowo już widzę Uso vs Uso po tym jak Bloodline zacznie atakować Cody'ego na tygodniówkach.
  • Odpowiedz
  • 5
@Xizor: oj no nie wiem czy się daliśmy wciągnąć bo nadal nie uważam aby to wszystko było wcześniej planowane, jednak to nie ma już w tej chwili znaczenia bo wyszło lepiej niż gdyby po prostu cody wybrał romka,
w sumie to ja przed rr nie chciałem wcale cody vs roman 2 na wrestlemani a teraz czekam na całe story i już wiem że jest ono lepsze niż rok temu
  • Odpowiedz
@adi555000 może i zaczyna to fajnie wyglądać aczkolwiek szkoda że przez ego rocka spaprał sam sobie powrót. Publika przy każdej okazji jadła mu z ręki i na tym etapie życia heel turn to trochę słaba sprawa
  • Odpowiedz
  • 0
@DiggerMeat: a ja właśnie nie zgadzam się z tym że legenda zawsze ma być facem, fajnie jest dla odmiany zobaczyć go jako heela bo łamie to jakis schemat i jest niespodziewane, każdy spodziewał się takiego samego rocka jak w 2011-13 a tu zdziwko, dlatego też byłem fanem heelturnu edga w 2022 roku który też ludzi dziwił dlatego bo legenda która ma zbudowane nazwisko na zawsze przechodzi na zła stronę
  • Odpowiedz
  • 0
@DiggerMeat: rock został też w keyfabe uznany jako osoba przy władzy więc mogą to rozwiązać w taki sposób że cody powie że został zmuszony przez rocka (czy tam zagroził mu dwayne zwolnieniem) aby sie wtedy wycofać i to dzieki wsparciu fanów się postawił, więc wtedy oficjalnie tłumaczą to jako część story no i nie ma juz takiego niesmaku
  • Odpowiedz