Wpis z mikrobloga

#przegryw #fryzjer #fryzura #fryzjerstwo #barber #lesnewpisy
Huop poraz kolejny dokonuje self haicut, na razie obciął samą górę poczeka aż wyschną zobaczymy jak się ułoży ale wygląda spoko i lepiej niż jak kiedyś chodził do fryzjerów. Przed wszystkim równiej jest. Potem boki połączy nożyczkami tak samo jak górę sam nożyczkami obcinał i na koniec boki żeby stworzyć taką fryzurę jak na filmiku o takiej samej jakości ()
Górę huop skrócił o jakieś 4-5 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwierz33 - #przegryw #fryzjer #fryzura #fryzjerstwo #barber #lesnewpisy
Huop poraz ko...

źródło: temp_file5369435772452933107

Pobierz
Zwierz33 - #przegryw #fryzjer #fryzura #fryzjerstwo #barber #lesnewpisy
Huop poraz ko...
  • 9
  • 0
@DROP_TABLE_Usernames: Tyle że, ja sam siebie i jakość taka sama jak od pro barbera, muszę niedługo nagrać filmik z tego obcinania jako pamiątkę jak mi kiedyś wylecą że, sam siebie obcinałem bo potem nikt nie uwierzy XD( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale jakby co to mam czeladnika jako fryzjer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle że, nie każdy potrafi dobrze kogoś obciąć a co
  • 0
@DROP_TABLE_Usernames: Fryzjer a fryzjer to różnica tak samo jak mechanik a mechanik. Zależy do kogo chodzisz ale zwykle dobrze = drogo. Tak jak wszędzie ze wszystkim. Jest tanio ? Jest tanio. Jest dobrze ? Jest tanio.
Jest tanio ? Nie jest tanio. Jest dobrze ? Jest dobrze.
Mi na ogół #!$%@? obcinali, zawsze coś było nie tak, albo góra krzywo, albo cieniowanie kijowe i na jajo gdzie tak się nie obcina
  • 0
@DROP_TABLE_Usernames: Może też nie chce jej się już.

ja i tak przywiązuję małą wagę do wyglądu


Męskie jest mniej opłacalne finansowo ale lepsze dlatego że, facet mało wydziwia. Bardziej skory do eksperymentów i nie marudzi jak baby ( ͡º ͜ʖ͡º)