Wpis z mikrobloga

#mac #apple #informatyka

Miarki,dostałem w pracy zadanie by coś z tym zrobić. Wchodzi tylko do tego etapu,nie przyjmuje mojego loginu ani hasła domenowego. Można jakoś wymusić przywrócenie systemu? Jest jakaś opcja zrobienia np bootowalnego pełna z obrazem który zastartuje mi tego kompa?

Jeśli nic się nie uda to muszę wyjąć dysk i oddać do utylizacji, jak tu się wyciąga dysk? Widzę tylko parę śrubek na dolnej krawędzi, ale tam raczej dysk nie siedzi.
Kick_Ass - #mac #apple #informatyka 

Miarki,dostałem w pracy zadanie by coś z tym zr...

źródło: temp_file7756707736610047056

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@iquiet na 800 jednostek są trzy iMaki i nikt nie wie jak to ugryźć. Ja jedyną styczność z tym systemem mam przez tableta w domu do bajek dla dzieciaków. Szkoda to wywalać jak można jeszcze uratować, choć ma już 14 lat.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Tak, da się. Spokojnie. Rozumiem że nie masz żadnych loginów ani haseł i nie da rady przejść dalej? Na innym komputerze zrób pendrive bootowalny z odpowiednim dla tego komputera systemem. I po prostu wymaż dysk i instaluj czysty system. Od dołu to masz tylko klapkę z kosćmi pamięci. O ile dobrze pamiętam te stare ajmaki. Żeby wyjąć dysk to też to możesz zrobić, trzeba jednak zdemontować ekran, instrukcje znajdziesz w
  • Odpowiedz