Wpis z mikrobloga

Czy można być za rozwojem Polski nie będąc nazwany pisiorem?

Chodzi mi dokładnie o tym, iż zwyczajnie posiadać chęć do rozwoju cpk, elektorowi atomowych, zbrojenia armii czy przekopem Mierzei, bo się zwyczajnie posiada na to argumenty, które przekonują, a nie kieruje się tym, co powiedział jakiś polityk?

Moim zdaniem można i to jest jakiś absurd żeby nazywać kogoś pisowcem, kogoś peowcem. W końcu żyjemy w jednym kraju i powinniśmy chyba chcieć dla niego jak najlepiej.

Nawet nie zapraszam do dyskusji.
#polityka #cpk
  • 26
@Wykastro:

Poruszasz się na płytkich wyobrażeniach własnych argumentów i prosisz, żeby traktować cię poważnie. No zastanów się colego trochę nad sobą.
@essla:

Poruszasz się na płytkich wyobrażeniach własnych argumentów


KONKRETY A NIE LANA WODA . Też mogę napisać, że bierzesz argumenty z dupy, sens ten sam ale o co chodzi nie wiadomo xd

yyy yy przykład takich wyobrażeń bo rzucasz jakieś słowa na wiatr, które w ogóle w tym poście nie mają miejsca. Spróbuj napisać coś antyrządowego teraz to 1 to ktoś Ci napisze, że jesteś pisior, wiec o czym ty mówisz.
@zapomnialemhaslo: Hmm, a dlaczego w sumie nie ? Chęć bycia w europie i wyrównywanie statusu życia to powinna być podstawa dążeń politycznych takiej lewicy, a nie jakieś lgbt. Dlaczego nie jest ?

Dlaczego taki niemiec na iphony robi tydzień a polak miesiąc i gdzie ta równość ?

Porównywanie się to nic złego, chyba ze dla polityków lewicy bo by nie wiedzieli jak to wyjaśnić.
@HrabiaTruposz: Tu chyba sie nie przekłada, na to za iloma ale czy w ogóle za jakimiś jesteś. Jak na razie to nie zauważyłem, żadnych działań inwestycyjnych obecnego rządu, a wręcz przeciwnie. Postawa do rozwoju jest istotna, no chyba, że taki przywilej maja tylko inne państwa. a Ty polaku robaku tylko rób w magazynie u niemca .
Poruszasz się na płytkich wyobrażeniach własnych argumentów i prosisz, żeby traktować cię poważnie. No zastanów się colego trochę nad sobą.


@essla: wiesz co, w tej konkretnej dyskusji jest jest DOKŁADNIE odwrotnie, jest płytko po stronie anty. Zwolennicy CPK podają argumenty, raporty, liczby. Jedne lepsze, inne gorsze, nie wątpie że część można podważyć, część można nazwać myśleniem życzeniowym ale argumenty SĄ. Jest też aspekt militarny tego lotniska o czym jasno wspomnieli amerykanie.
@thorgoth: No właśnie, trzeba tylko mieć swój rozum, a nie powtarzać głupoty.

głosowałem na opozycje i będe dalej na nich głosował ale


W takim razie chyba trochę w temacie cpk nie spełniają Twoich wymagań. Mam nadzieje, że w innych sobie dadzą radę.

A z czystej ciekawości jakbyś odpowiedział na to dlaczego lewicy bardziej interesuję LGBT niż wyrównanie płac w europie czy choćby kobiety jako ofiary wojny a nie męższczyzny, którzy faktycznie
@zapomnialemhaslo: mogę, mówić o Francuzach jako przykład.

mają obsesję na punkcie Niemców ¯\(ツ)/¯


To nie chodzi o obsesje tylko ludzie sobie nie zdają sprawę z historii.
Jak ktoś sie na błedach nie uczy to jak byś to nazwał? Siła niemiec skad się wzięła ? ile ukradli w czasie 2wsw?
I teraz co, nie ma tematu tak ?

Jak dla mnie jest, jak ktoś połamie nogi twojej babci, ukradnie złotą zastawę za
dlaczego lewicy bardziej interesuję LGBT niż wyrównanie płac w europie

@Wykastro: nie wiem. Zgaduje że bazą współczesnej lewicy są bardziej kampusy uniwersyteckie niż związki zawodowe to i spektrum zainteresowań inne niż przed laty.

choćby kobiety jako ofiary wojny a nie męższczyzny

Bo paradygmatem współczesnej lewicy jest obrona mniejszości przed większością i słabszych przed silniejszymi. Inną sprawą jest natomiast weryfikacja czy grupy dyskryminowane 60 lat temu są dyskryminowane nadal, tu bywają ciężary.
@zapomnialemhaslo: Nie, jest to argument historyczny, przecież państwo nie ma emocji, a kierowanie się doświadczeniem i historią, branie pod uwagę położenia geopolitycznego i teraźniejszą sytuację jaka wykreowała się przez działania w historii nie jest emocjonalna. Drogę do sprawiedliwości nazywasz emocjami.

Czyli co zapominamy>?? Niemcy pany i szafa gra ? wiesz, że budowanie przyszłości z pozycji kolan nie ma sensu ?
@thorgoth: Jak dla mnie lewica walczy o prawa mniejszości TAk jak sam mówisz, wiec polska jako mniej liczy kraj jest mniejszością, wiec powinni walczyć o wyrównanie płac. Już nie w jednym lewica orze sama siebie.
Dzięki za opowiedz.
Chcę, dlatego koniec z budowaniem misiów za setki miliardów


@zjadlbym_kebaba: To chcesz teraz sprzedawać wszystko za dziesiątki milionów tak ?czy jaki masz plan na rozwój tego kraju ? Wiesz, inwestycje zostaną, kasa się rozchodzi.
@zjadlbym_kebaba: nie no poważnie pytam, w co byś zainwestował? co byś sprzedał? bo widzę 1 do krytyki i narzekania.

po co milion samochodów jak nie masz pod nie infrastruktury i elektrowni do ich zasilania ?
@zjadlbym_kebaba: Widzisz, nie masz absolutnie nic do zaoferowania, żadnych argumentów, piszesz bzdety tylko, żeby coś napisać. Lepiej się nie odzywaj po prostu i wróć do słuchania tvn, kupowania w lidlu, i pracy dla niemca brawo ;]