Wpis z mikrobloga

@bidbid: jak dla mnie to on co najmniej od jesieni nie robi. #!$%@? wrzuca dziennie kilka wysrywow growych, ktorych i tak nikt nie oglada, a wczesniej byl tak zapracowany ze nie mial czasu filmiku o szkolnej nagrac i wrzucal jeden na tydzien. Zreszta widac ze od momentu smierci majora jego wyswietlenia wzrosly do stalych 5-10k (oczywiscie nie dityczy gier), w zaleznosci od tego czy zadzialo sie cos ciekawego na szkolnej (a
  • Odpowiedz
@bidbid: @k-pow Wyobraźcie sobie mieć przed sobą taką przyszłość jak ten pijący mocz menel.
Nigdy nie zostanie anonimowy, dzięki nieróbstwu i pracy na czarno jego emerytura będzie turbogłodowa.
Zawsze ktoś googlując jego imię i nazwisko wpadnie w google na czasy deko gangstera.
Ciekawi mnie co stanie się z tym menelem jak knur w końcu kopnie w kalendarz. Może zarobić jedynie na chlaniu w dzisiejszej koniunkturze na youtube, więc mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@OrgStJones: Meksyk już 40 lat sobie tak żyje po letkiemu, i pewnie pożyje do śmierci bo dostanie spadek po Barbarze a mieszkanie itp zapewni wesoła wdówka.
  • Odpowiedz