Wpis z mikrobloga

Stellar Blade jak najbardziej jest skrajnie przeseksualizowane i feministki mają tu absolutną racje lol. Do tego autor ma chyba jakiś fetysz kobiecych pośladków. Nie mówię, też że robienie z kobiet postaci celowo brzydkich to właściwa droga. Chce mieć po prostu dobrze napisaną kobiecą postać która będzie wyglądać normalnie, a nie robi za usługę dla fanów ze względu na swoje ciało.

#feminizm #gry #stellarblade #przemyslenia
Al-3_x - Stellar Blade jak najbardziej jest skrajnie przeseksualizowane i feministki ...

źródło: dzSQtL5sYPM

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm:

To skoro nie będziesz grał to po co chcesz to zabierać innym?


A czy ja komuś coś zabieram? Wyrażam jedynie krytykę. Co, nie wolno xD?

Czemu feministkom


Jestem mężczyzną tak ogólnie i jak najbardziej krytykuje to w obie strony.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: zobacz skąd pochodzi firma tworząca tą grę. W Korei Południowej jest to całkowicie normalne i dobrze się sprzedaje. Taki "urok" azjatyckiej branży growej. Ważne, aby dali radę z fabułą i światem, bo będą przyrównywani z Nier Automata.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Pewnie, że możesz. Samej gry też nie musisz kupować. Głosujemy portfelem. Tytuł i tak się sprzeda i tak, karawana jedzie dalej. Potrzeb targetu nie zmienisz, już niejedni twórcy próbowali wypromować "silną", niezależną, a co ważniejsze alternatywną bohaterkę i wychodzi to zazwyczaj średnio. Też preferuje dobrze napisaną postać niż świecenie dupą, ale to drugie jest tańsze i trafi do szerszej publiki.
  • Odpowiedz
  • 0
@BardGT: Nie twierdze, że tym wpisem sprawie, że ludzie przestaną kupować tą grę xD Nawet jednak jeśli tylko jedna osoba pod wpływem mojego wpisu zmieni swoje podejście to uznam to za sukces. Być może ta osoba za jakiś czas sprawi, że jej koledzy zmienią zdanie, Potem ta idea się rozprzestrzeni i za kilka lat takich osób które będą podzielały moje zdanie będzie więcej. Nie od razu Rzym zbudowano.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Powodzenia w misji zmiany świata :p Pamiętaj, że jest jeszcze tysiące gier z tym samym "problemem" tylko mniej popularnych w mediach, niż to. Przykład Atomic Heart pokazał, że większość ludzi ma w dupie znacznie ważniejszy problem, bo może sobie popatrzeć na wirtualny cyc.
  • Odpowiedz