Wpis z mikrobloga

Już jutro protest polskich rolników. I to samo polskie społeczeństwo, które patrzy z zachwytem jak francuzi umieją walczyć o swoje tak jutro to polskie społeczeństwo będzie się obrażać, czemu ten rolnik nie protestuje gdzieś schowany w lesie tylko mu blokuje drogę do pracy (gównowarte klepanie excela). Znowu będzie ból dupy skąd rolnik wziął piniążki na nowy ciągnik bo przecież kredyt czy leasing należy się tylko korposzczurom, czyż nie?

Urzędnikom życzę wiele ton obornika przed urzędami, rolnikom życzę wywalczenia co trzeba, a wykopkom życzę żebyście się nie zesrali ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pewnie sam utknę jutro w korkach ale spakuję sobie jakiś termos i snickersy ¯\(ツ)/¯

#polska #protest #protestrolnikow #protesty #rolnictwo
SzubiDubiDu - Już jutro protest polskich rolników. I to samo polskie społeczeństwo, k...

źródło: 1969447975.0

Pobierz
  • 7
@G06DbT: nie no, to jest w porządku. Tylko, że ja i prawdopodobnie ty nie odczuwamy tego na własnej skórze. Popieram ich, ale jakbym miał stać w korkach godzinę dłużej dziennie to bym się na 100% #!$%@?ł
@colliee: no niestety, ale taka cena jest życia w wielkim mieście, gdzie jest ośrodek władzy, że masz czasem takie niedogodności. Jak by u mnie protestowali, to albo bym sobie wziął wolne, albo bym nie wiem, rowerem jechał do roboty, żeby ominąć te korki.